3 عنصری که یک شرکت خدمات آسانسور باید دارا باشد

3 عنصری که یک شرکت خدمات آسانسور باید دارا باشد

شرکت‌‌های آسانسور عالی در مقابل هزینه‌‌ها انعطاف‌‌پذیر بوده و بر کیفیت خدمات ارائه‌‌شده به مشتری تاکید دارند. اگر مدیر ساختمانی با یک آسانسور یا بیش‌‌تر هستید، جست‌‌وجوی شرکت خدمات آسانسور می‌‌تواند چالشی جدی برای شما باشد.

چطور سوار آسانسور شویم؟

چطور سوار آسانسور شویم؟

بالا و پایین رفتن از این همه پله می‌‌تواند وقت زیادی از شما بگیرد. اگر دست‌‌های‌‌تان پر از مواد غذایی باشد یا با پادرد مجبور باشید  و همزمان کودک‌‌تان را نیز بغل بگیرید، این شرایط حتی سخت‌‌تر نیز خواهد شد. خوشبختانه، امروزه اکثر ساختمان‌‌ها مجهز به آسانسور هستند. استفاده از چنین وسایلی بهترین راه برای طی کردن مسیر پله‌‌ها بدون سختی‌‌ست.

حقایق جالبی درباره آسانسور که شاید از آن بی‌خبر باشید

حقایق جالبی درباره آسانسور که شاید از آن بی‌خبر باشید

علی رغم اینکه هر روز از آسانسور استفاده می کنیم، به ندرت به این مسئله فکر می کنیم که آسانسورها چه حجم بزرگی از کار را انجام می‌دهند یا اینکه تکنولوژی آسانسور چگونه به اینجا رسید. بیاید نگاهی به تاریخچه آسانسور و نکاتی جالب درباره این شکل از حمل و نقل حیاتی بیندازیم.

صفحه1 از2

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor