motor asansor slide

درباره شرکت تعمیر موتور آسانسور سمان برد SEMAN BOARD

اهمیت تعمیر موتور آسانسور

با توجه به قیمت بسیار زیاد موتور های آسانسور تعمیرات موتور آسانسور امروزه لازم الاجرا و بسیار مقرون به صرفه میباشد. موتور آسانسور شامل قطعات مختلفی هستند که به‌ مرور زمان براثر کارکرد زیاد یا دلایل دیگر ممکن است دچار مشکل شوند.

اهمیت استفاده از افراد متخصص در تعمیر موتور آسانسور

تست موتور آسانسور ، عیب‌یابی و تعمیر موتور آسانسور نیازمند تخصص و مهارت لازم در این زمینه می‌باشد و چنانچه فرد مهارت کافی را در این زمینه نداشته باشد امکان دارد هنگام تست و عیب‌یابی نادرست به بقیه قسمت‌های موتور آسیب‌زده و هزینه‌ها و آسیب‌های جدی‌تری را وارد نماید. پس تعمیر موتور های آسانسور نیاز به افرادی دارد که علاوه برداشتن مهارت و دانش کافی، با تمامی اصول، قواعد و ترفندهای عیب‌یابی و تعمیر موتور آسانسور آشنا باشد و آن‌ها را بداند.

خدمات تخصصی قابل ارائه شرکت تعمیر موتور آسانسور سمان برد در زمینه تعمیر موتور آسانسور

تعمیر موتور آسانسور, تعمیر گیربکس موتور آسانسور, تعمیر فن موتور آسانسور, تعمیر فلایویل موتور آسانسور, تعمیر چرخدنده موتور آسانسور, تعمیر ترمز موتور آسانسور, تعمیر سیم پیچ موتور آسانسور, تعمیر فلکه موتور آسانسور, تعمیر دنده برنجی موتور آسانسور, تعمیربوش موتور آسانسور, تعمیر بوش برنجی موتور آسانسور, تعمیر بلبرینگ موتور آسانسور, تعمیر روغن ریزی موتور آسانسور, تعمیر قطعات موتور آسانسور, تعمیر قطعات یدکی موتور آسانسور, تعمیر لوازم جانبی موتور آسانسور, تعمیر لوازم موتور آسانور, تعمیر مگنت ترمز موتور آسانسور, تعمیر ماردون موتور آسانسور, تعمیر بوش موتور آسانسور, تعمیر بوبین موتور آسانسور, تعمیر کاسه نمد موتور آسانسور, تعویض موتور آسانسور, تعویض گیربکس موتور آسانسور, تعویض فن موتور آسانسور, تعویض فلایویل موتور آسانسور, تعویض چرخدنده موتور آسانسور, تعویض ترمز موتور آسانسور, تعویض سیم پیچ موتور آسانسور, تعویض فلکه موتور آسانسور, تعویض دنده برنجی موتور آسانسور, تعویضبوش موتور آسانسور, تعویض بوش برنجی موتور آسانسور, تعویض بلبرینگ موتور آسانسور, تعویض روغن موتور آسانسور, تعویض قطعات موتور آسانسور, تعویض قطعات یدکی موتور آسانسور, تعویض لوازم جانبی موتور آسانسور, تعویض لوازم موتور آسانور, تعویض مگنت ترمز موتور آسانسور, تعویض ماردون موتور آسانسور, تعویض بوش موتور آسانسور, تعویض بوبین موتور آسانسور, تعویض کاسه نمد موتور آسانسور, عیب یابی موتور آسانسور, نصب موتور آسانسور, تعمیر موتور آسانسور, خدمات پس از فروش موتور آسانسور, تنظیم موتور آسانسور

درباره شرکت تعمیر موتور آسانسور سمان برد

تیم متخصص و حرفه‌ای جهت تعمیر موتور آسانسور در شرکت تعمیر موتور آسانسور سمان برد: با گسترش هر چه بیشتر تکنولوژی همچنین مشاهده مشکلاتی که در رابطه با خرابی انواع موتورآسانسور و عدم تخصص بعضی از تعمیرگاه‌ ها و افراد، در رابطه موتورآسانسور ، ما را بر آن داشت تا خدمات حرفه‌ای و تخصصی را تدارک ببینیم در همین راستا تیمی تخصصی از مهندسین برق الکترونیک، برق کنترل و مکانیک تشکیل داده که خدمات تخصصی و حرفه‌ای درزمینه ی تعمیر انواع موتور آسانسور را به مشتریان عزیز ارائه دهند.

اهداف شرکت تعمیر موتور آسانسور سمان برد

• مدیریت زمان و سرمایه • خدمات پس از فروش و پشتیبانی با کیفیت و مناسب • تعمیرات قطعات با کمترین هزینه ممکن • صرفه جویی در مصرف • حداکثر استفاده از قطعات مصرفی • سرعت در ارائه خدمات

توانمندی‌های شرکت تعمیر موتور آسانسور سمان برد

با گذشت چندین سال ، خوشبختانه توانستیم با ارائه خدمات باکیفیت و همچنین حمایت مشتریان وفادار خود فعالیت‌های خود را توسعه داده و اکنون نیز سعی در ارتقاء هر چه بیشتر خدمات و توسعه راداریم . در اختیار داشتن مهندسین برق الکترونیک و مهندس برق قدرت و مکانیک در اختیار داشتن کارگاه مجهز تعمیر موتور آسانسور در اختیار داشتن تجهیزات به‌روز و استاندارد برای تعمیر و همچنین عیب‌یابی تخصصی انواع موتور آسانسور

خدمات قابل ارائه شرکت تعمیر موتور آسانسور سمان برد

خدمات فنی و مهندسی بر اساس استانداردهای بین‌المللی درزمینه ی عیب‌یابی و تعمیرات موتور آسانسور: سیم پیچی انواع الکتروموتورهای آسانسور، تعمیر و بازسازی انواع گیربکس های آسانسور طرح قدیم و جدید، جنرال سرویس انواع موتورگیربکس ، سیم پیچی ، تعمیر و بازسازی انواع مگنت ترمز، سیم پیچی و تعمیر انواع فن خنک کننده ، تعویض فلکه اصلی موتور آسانسور ، نصب اینکودر موتور آسانسور ، سیم پیچی موتور آسانسور، تعویض دنده برنجی موتور آسانسور، تعویض بوش برنجی موتور آسانسور، تعویض بلبرینگ موتور آسانسور، رفع روغن ریزی موتور آسانسور، بازسازی و رنگ موتور آسانسور، تولید دنده برنجی انواع موتور گیربکس

تولید قطعات یدکی موتور آسانسور از جمله

تولید گیربکس موتور آسانسور, تولید فن موتور آسانسور, تولید فلایویل موتور آسانسور, تولید چرخ دنده موتور آسانسور, تولید ترمز موتور آسانسور, تولید سیم پیچ موتور آسانسور, تولید فلکه موتور آسانسور, تولید دنده برنجی موتور آسانسور, تولید بوش موتور آسانسور, تولید بوش برنجی موتور آسانسور, تولید بلبرینگ موتور آسانسور, تولید قطعات موتور آسانسور, تولید قطعات یدکی موتور آسانسور, تولید لوازم جانبی موتور آسانسور, تولید لوازم موتور آسانور, تولید مگنت ترمز موتور آسانسور, تولید ماردون موتور آسانسور, تولید بوش موتور آسانسور, تولید بوبین موتور آسانسور, تولید کاسه نمد موتور آسانسور

مدت زمان تعمیر موتور توسط شرکت سمان برد

با توجه به حرفه‌ای بودن تیم و همچنین تجربه آنان کلیه خدمات ارائه‌شده ازجمله تشخیص سریع مشکل و همچنین تعمیرات موتورآسانسور در سریع‌ترین زمان ممکن انجام‌شده و در کمترین زمان تحویل صورت می‌گیرد. روال عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی موتور آسانسور در شرکت آسانسور آسمان آبی به چه صورت میباشد ؟ پس از بازدید از موتور آسانسورکلیه قطعات دارای مشکل توسط متخصصین و تیم حرفه‌ای و باتجربه به ‌صورت کامل عیب‌یابی و کلیه قسمت‌ها جزءبه‌جزء آنالیز می‌شوند و پس از اعلام هزینه تعمیرات در صورت تمایل مشتری ، تعمیرات توسط کارشناسان مربوطه و به‌صورت تخصصی صورت می‌گیرد.

مراحل تعمیر موتورهای آسانسور

مرحله اول : بازدید و بررسی تخصصی ایرادات موتور آسانسور از روی علائم ظاهری موتور.

مرحله دوم : عیب یابی و باز کردن بدنه موتور و اطمینان از تشخیص صورت گرفته .

مرحله سوم : جدا کردن قطعه معیوب ، در صورت نیاز بررسی و چک کردن دیگر اجزا موتور تا ایراد دیگری موجود نباشد.

مرحله چهارم : تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض قطعه معیوب

مرحله پنجم : ارسال قطعه معیوب جهت تعمیر به کارگاه در صورت نیاز

مرحله ششم : تست موتور آسانسور پس از انجام عملیات تعمیر موتور آسانسور

مرحله هفتم : بستن موتور آسانسور و راه اندازی مجددموتورآسانسور

قیمت تعمیر موتور آسانسور

هقیمت تعمیر موتور آسانسور، یکی از مسئله‌های مهم در هنگام تعمیر موتور آسانسور است قطعاً می‌خواهید بدانید هزینه تعمیر موتور چقدر می‌شود. در بعضی موارد هزینه تعمیر موتور آسانسور با توجه نوع قطعه و و قدیمی و مستهلک بودن آن مقرون ‌به‌ صرفه نیست و شما ترجیح می‌دهید قطعه جدیدی را خریداری نمایید تا اینکه بخواهید این قطعه را تعمیر کنید .هزینه تعمیر موتور آسانسور در همه موتور یکسان نیست و با توجه به عوامل مختلف متفاوت می‌باشد در ادامه به عواملی که بر هزینه تعمیر موتور آسانسور تأثیر دارد اشاره می‌شود.

فاکتورهای مؤثر در قیمت تعمیر موتور آسانسور

انوع موتور آسانسور :تنوع موتور های آسانسور از نظر گیربکس یا گرلس که تعمیر هرکدام باهم متفاوت می‌باشد درنتیجه قیمت تعمیر آن‌ها نیز متفاوت است.

نوع برند تولیدی موتور آسانسور: قیمت تعمیر و قطعه موتور های آسانسور برند های مختلف باهم متفاوت است مثلاً تعمیر موتور بهران و تعمیر موتور ساسی ، … باهم تفاوت دارد درنتیجه هزینه تعمیر آن‌ها نیز یکسان نمی‌باشد.

نوع تعمیر: بعضی از تعمیرات در موتورهای آسانسور جزئی می‌باشد و با تعمیر و یا تعویض قطعه کوچکی عیب برطرف می‌شود در موارد دیگر ممکن است احتیاج به تعمیر تخصصی‌تر داشته باشد و این تعمیرات تخصصی نیاز به دستگاه‌های پیشرفته دارد در این صورت هزینه تعمیر با مورد قبلی متفاوت است.

نوع قطعات تعویضی و تعمیری: در تعمیر موتورآسانسور بعضی مواقع مشکل به‌گونه‌ای است که علاوه بر تعمیر قسمتی از موتور که در بازدید اولیه مشاهده شده بود پس از باز شدن موتور باید قطعه‌ی دیگری نیز تعویض و یا تعمیر شود درنتیجه هزینه تعمیرات متفاوت خواهد بود.

نحوه محاسبه هزینه تعمیر موتور آسانسور

هزینه تعمیر موتور آسانسور در شرکت آسانسور سمان همواره مطابق با تعرفه بوده و این شرکت تلاش دارد با انجام تعمیرات تخصصی و جزءبه‌جزء و در سریع‌ترین زمان، کمترین و مناسب‌ترین هزینه را از مشتریان دریافت نماید. شما می‌توانید درزمینه ی تعمیر انواع موتور آسانسور خود با کارشناسان مشورت نموده و همچنین با توجه به مشکل موتور میزان تقریبی هزینه آن را قبل از تعمیر بپرسید.

انواع روغن موتور آسانسور و کاربرد آن

موتورهای گیربکسی از چرخ دنده های متعددی تشکیل شده اند. این موتور برای کارکرد بهینه نیاز به روغن دارد. روغن باعث می شود چرخ دنده ها با کمترین میزان اصطکاک کار کنند. علاوه بر این، روغن موتور آسانسور نقش خنک کننده هم دارد. با توجه به نوع چرخ دهنده ها نوع مورد نیاز هم متفاوت است. روغن موتور آسانسور می تواند غلظت ها و چگالی های متفاوتی داشته باشد. بر روی بدنه موتور آسانسور یک پلاک وجود دارد که روی آن قید شده باید از چه روغنی استفاده کرد. این که چه غلظت و کیفیتی داشته باشد و از چه نوعی باشد در این پلاک ها قید شده است.

انواع اصلی روغن موتور آسانسور :

نوع صنعتی یا synthetic : تهیه آن ها طی فرآیندهای شیمیای و مواد اولیه آن شیمیایی است.

نوع معدنی یا mineral : که مواد اولیه ان مواد آلی هستند که روی انها فرآوری صورت گرفته است.

...

...

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor