• asansor
  • asansor
  • asansor seman
  • کابین آسانسور cabin asansor
  • asansor
  • asansor

elevator icon 03

تولید، واردات و فروش قطعات

مهمترین هدف ما در بحث تولید ، فروش و واردات قطعات آسانسور دستیابی به: تضمین بر اصل بودن قطعات آسانسور ، استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در صنعت آسانسور ، امینت و آرامش در خرید قطعات آسانسور ، ارائه قیمت مناسب قطعات آسانسور ، تضمین ایمنی قطعات وارداتی آسانسور ، ارائه گارانتی قطعات وارداتی آسانسور ، ارائه گواهی ضمانت کیفیت قطعات آسانسور ، خدمات پس از فروش و پشتیبانی با کیفیت و ...

مناسب قطعات آسانسور ، ارائه قیمت مناسب قطعات آسانسور ، متکی بر تولید داخلی در قطعات آسانسور ، ارائه محصولی با کیفیت، در قطعات آسانسور استفاده از منابع انسانی داخلی، ایجاد اشتغال، ارائه گارانتی مناسب، حمایت از تولید کننده داخلی در قطعات آسانسور و همچنین این شرکت در زمینه تولید کابین آسانسور، تولید درب اتوماتیک آسانسور، تولید درب لولایی آسانسور، تولیدشستی طبقه و شستی کابین آسانسور و واردات سیم بگسل آسانسور، واردات تراول کابل آسانسور، واردات ریل آسانسور، واردات تولیدشستی طبقه و شستی کابین آسانسور و فروش کلیه قطعات مکانیکال آسانسور و قطعات راه اندازی آسانسور فعالیت گسترده ای دارد.

elevator icon 04

تعمیر قطعات آسانسور

مهمترین هدف ما در بحث تعمیر قطعات آسانسور دستیابی به : مدیریت زمان و سرمایه در تعمیر قطعات آسانسور، خدمات پس از فروش و پشتیبانی با کیفیت و مناسب در تعمیر قطعات آسانسور ، تعمیر قطعات آسانسور با کمترین هزینه ممکن، صرفه جویی در مصرف قطعات آسانسور ، حداکثر استفاده از قطعات مصرفی در قطعات آسانسور ، سرعت در ارائه خدمات در تعمیر قطعات آسانسور و همچنین شرکت در زمینه ی ...

تعمیر انواع قطعات آسانسور از جمله تعمیر موتور آسانسور، تعمیر برد درب آسانسور، تعمیر موتور درب آسانسور، تعمیر تابلو آسانسور، تعمیر اینورتر آسانسور، تعمیر پرده نوری آسانسور، تعمیر ترانس درب آسانسور، تعمیر برد آسانسور، نصب اینکدر آسانسور، تعمیر منبع تغذیه آسانسور فعالیت گسترده ای دارد

elevator icon 01

سرویس و نگهداری آسانسور

مهمترین هدف ما در بحث سرویس و نگهداری آسانسور دستیابی به : رفع خرابی در اسرع وقت در سرویس آسانسور ، سرویس دهی منظم در سرویس آسانسور ، قیمت مناسب در سرویس آسانسور ، استفاده از تکنسین های با تجربه در سرویس آسانسور ، پیشگیری از خرابی در سرویس آسانسور ، استفاده از کادر مجرب و متخصص در سرویس آسانسور ، استفاده از بیمه مسئولیت با پوشش های کامل...

سرویس آسانسور طبق چک لیست، ارائه خدمات خارج از ساعات اداری در سرویس آسانسور ، ارائه خدمات در روزهای تعطیل در سرویس آسانسور ، احساس آرامش و امنیت استفاده کنندگان

elevator icon 02

اجرای آسانسور

مهمترین هدف ما در بحث نصب آسانسور دستیابی به : تولید آسانسوری دارای ویژگی هایی از قبیل : ایمنی نرمی حرکت در آسانسور ، زیبائی ظاهری در آسانسور ، کاهش مصرف انرژی در آسانسور ، قیمت مناسب در خرید آسانسور ، استفاده از سیستم های روز دنیا در آسانسور ، هزینه های نگهداری معقول در آسانسور ، پشتیبانی قطعات در آسانسور نصب شده و همچنین شرکت در زمینه ی اجرا، مشاوره و فروش انواع آسانسور گیربکس ...

نصب آسانسور لیفتراکی، نصب آسانسور گیربکس موتورخانه پایین، نصب آسانسور دودرب تونلی، نصب آسانسور کارگاهی، نصب آسانسور گیرلس، نصب آسانسور روملس، نصب آسانسور باربر، نصب آسانسور ماشین بر، نصب آسانسور پاناروما یا نصب آسانسور در نما و انواع بالابر، نصب بالابر وینچی، نصب بالابر معلول بر، و همچنین انواع نصب آسانسور های هیدرولیک از جمله نصب آسانسور هیدرولیک هوم لیفت، نصب آسانسور هیدرولیک پاناروما، نصب آسانسور هیدرولیک ماشین بر، نصب آسانسور هیدرولیک تک فاز، نصب آسانسور هیدرولیک سه فاز فعالیت گسترده ای دارد

تولید، واردات و فروش قطعات آسانسور

rail elevator

ریل آسانسور

واردات انواع ریل آسانسور از برندهای مختلف، تولید کننده ریل های آسانسور، فروش انواع ریل آسانسور با بهترین کیفیت، نصب و راه اندازی ریل آسانسور.

door elevator

درب آسانسور

تولید درب آسانسور، فروش درب اتومات آسانسور، درب آسانسور، تولید درب اتومات استیل، تولید و فروش انواع درب لولایی آسانسور، درب لولایی آسانسور.

repair elevator

تعمیرات قطعات آسانسور

تعمیر انواع قطعات آسانسور از جمله تعمیر موتور آسانسور، تعمیر برد درب آسانسور، تعمیر موتور درب آسانسور، تعمیر تابلو آسانسور، تعمیر اینورتر آسانسور ...

travel elevator

تراول آسانسور

واردات تراول کابل آسانسور از بهترین محصولات موجود، تولید انواع تراول کابل آسانسور با کیفیت بالا، فروش تراول کابل آسانسور، تراول کابل آسانسور.

tablo elevator

تابلو آسانسور

تولید انواع تابلو فرمان آسانسور، فروش تابلو فرمان آسانسور، تابلو فرمان آسانسور، واردات تابلو فرمان آسانسور از برندهای مختلف، تعمیر تابلو فرمان.

motor elevator

موتور آسانسور

واردات انواع موتور آسانسور، فروش موتور آسانسور، نمایندگی موتور آسانسور، تعمیر موتور آسانسور، موتور آسانسور گیربکس، موتور آسانسور گرلس.

shasti elevator

شستی آسانسور

تولید انواع شستی آسانسور با بهترین کیفیت، فروش شستی های آسانسور، انواع شستی آسانسور، واردات انواع شستی آسانسور با برندهای مختلف

sim elevator

سیم بگسل آسانسور

واردات انواع سیم بکسل آسانسور، تولید سیم بکسل آسانسور، فروش انواع سیم بکسل آسانسور از برندهای مختلف تولید کننده سیم بکسل، سیم بکسل آسانسور.

تاریخچه آسانسور

آسانسور از ابتدایی ترین ماشین های ساخت انسان است و اگر بخواهیم به تاریخچه آسانسور بپردازیم، بنا به روایتی به۴۵۰۰سال قبل از میلاد مسیح، یعنی پیش از عصر برنز باز می گردد.

 

زیرا که پایه و اساس این صنعت به زمانی می رسد که انسان برای بالا کشیدن آب از چاه و رودخانه به ابزاری نیاز داشت و این زمانی است که انسان با استفاده از سنگ چرخ را اختراع کرد و با آن بالابری ساده را آزمود.

در فاصله ۲۵۰۰ تا ۱۰۰۰ سال پیش از میلاد مصریان برای بیرون کشیدن آب رودخانه نیل از وزنه تعادل استفاده می کردند.
پس از آن منجنیق ها ساخته شده اند که با پیچیدگی های بیشتری بارها را با او بالا و پایین می بردند. در ساخت منجنیق ها از چرخ ها و دنده ها استفاده می شده که در تمدن های پارسی، مصری، رومی و چینی آثار آنها باقی مانده است.

history of elevator


و پس از آن به دوران نوزایی (رنسانس) و پیداش صنعت نو و ایجاد شهرهای صنعتی می رسیم که زمان استخراج زغال سنگ از معادن زغال سنگ و زمان پیدایش بالابرهای ارابه ای است.

و در زمان ارشمیدس (سال ۲۳۶ میلادی) اولین آسانسور باری قرقره ای در آن دوران اختراع شده که حرکت تکامل خود را از آن زمان به صورت مداوم پیموده است.

اما پایه گذار علمی و طراح آسانسور امروزی داشمند و ریاضی دان بزرگ آتوود است. که با ساختن ماشین آتوود که عبارت بوده از دو وزنه که با یک نخ به یکدیگر مربوط می شوند و روی قرقره بالا و پایین می رفتند و همچنین با بررسی قوانین حرکتی این دو وزنه نسبت به هم و تاثیر آنها بر قرقره در واقع قوانین و فرمولهای محاسباتی آسانسور را می توان تدوین کرد.
و آسانسور به معنای امروزی آن و برای استفاده انسان از زمانی پا به عرصه وجود گذاشت که آلیشا اوتمس مخترع آمریکایی نخستین ترمز ایمنی را به بالابرهای معمولی که تا آن زمان برای حمل بار و گاهاً مسافر مورد استفاده قرار می گرفتند وصل کردد. وی در نمایشگاه کریستال بالاس نیویورک که در سال ۱۸۵۳ برگزار کرد. به مردم نشان داد که آسانسور وسیله ای ایمن است و اگر حتی همه طنابهای آن قطع شود سقوط نخواهد کرد.

او با شجاعت درون اتاقک آسانسور ساخت خود ایستاد و دستور داد که همه طنابهای متصل به اتاقک را پاره کنند و همه دیدند که اتاقک آسانسور در میان مسیر به ریل های آسانسور قفل شد و سقوط نکرد.

و در عصر صنعتی آلیشا اوتیس مخترع امریکایی با استفاده از ترمز ایمنی و ویلیام تامیسون با آسانسور هیدرولیک خود و ورنر فون زیمنس که اولین آسانسور الکتریکی را ابداع نمود کمک کردند. تا مسیر استانداردهای بالای صنعت آسانسور امروزی طی شود.

شواهد تاریخی ایران اثبات می نماید که آسانسور در مجموعه های منحصر به فرد «تخت جمشید»، «معبد آناهیتا» و «کاخ اپادانا» پیش از زمان ارشمیدس نیز مورد استفاده قرار گرفته است.
اولین آسانسور الکتریکی ایران توسط آقای مهندس خانشقاقی برای اولین ساختمان بلند مرتبه ایران در خیابان جمهوری (مخبر الدوله) در سال ۱۳۲۹ شمسی (۱۹۵۰ میلادی) طراحی و ساخته شده است.

article

امتیازدهی مقالات: 78% - 1 votes


با ارسال نظرات و هرگونه سوال در خصوص این محصول میتوانید تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


نوشتن دیدگاه:


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لطفا پیش از ارسال نظر، موارد زیر را مطالعه کنید:

لازم است نظرات ارسالی با بیانی شیوا، همراه با احترام به سایر نظرها و منطبق با شئونات جامعه و عاری از لحن تند، تمسخر و توهین باشد.

از ارسال لینک های سایت های دیگر و ارائه اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی دی شبکه های اجتماعی پرهیز کنید.

در نظر داشته باشید هدف نهایی از ثبت نظر شما به اشتراک گذاشتن تجربیات، مزایا و معایب و هرگونه سوال در رابطه با محصول مورد نظر برای کمک به انتخاب دقیق تر سایر کاربران می باشد .

با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.

لطفا با ثبت نظرات خود در این بخش ، ما را در ارائه خدمات با کیفیت تر و ارائه محصولات متناسب با نیازتان یاری فرمایید.

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor