nasb slide

شرکت آسانسور سمان با شناخت از نيازهاي عمرانی کشور و به منظور تامين جزئی از کمبود هاي نظام اجرائی تاسيس شد که با اطمينان مي توان گفت که اين شرکت از اولين شرکتهاي ايراني است که از بدو تاسيس بصورت پيوسته در صنعت سازندگی مسئوليت و تعهد خود را به شايستگی در داخل و خارج کشور ايفا نموده است و هم اکنون با برخورداری از تجربيات بسيط و گوناگون در انجام پروژه های بزرگ و ايفاد نقش برجسته در اجراي طرحهای گسترده صنعت آسانسور در داخل و خارج کشور و با بهره گيری از استعداد های بالقوه فنی و با در اختيار داشتن پرسنل با تجربه و ماشين آلات کارآمد ومناسب و با ايمان به توانمندي هاي کارشناسان ايرانی و شناخت گروههاي کاری بومي در شهرهاي مختلف و بررسی نقاط قوت و ضعف مربوطه درموقعيتی قرار دارد که مي توان از آن بعنوان شرکتي قابل اطمينان در عرصه پيمانکاری و بازوئی قدرتمند در اجراي برنامه ها و طرحهاي انواع آسانسورها استفاده نمود.

 

بطور خلاصه شرکت سمان آسانسور در طی دوران فعالیت خود با اجرا موفق انواع مختلف آسانسور در صنعت آسانسورفعاليتهايی به شرح زير را داشته است:

1- انواع آسانسور کششی( مسکونی،تجاری و باربر)

2- انواع آسانسورهاي هیدرولیکی( home lift،،مسکونی،تجاری،ماشین بر)

3- انواع آسانسور های بيمارستانی

4- انواع آسانسورهای نمادار(پانوراما)

5- انواع صندلی های نفربر(پله پیما)

6- انواع آسانسورهاي ماشين بر

7- انواع آسانسور بدون موتور خانه(گیرلس)

8- انواع بالابرهای وینچی ، گیربکسی ، هیدرولیک،مسافربر،باربر، ویلچربر

9- انواع آسانسور های پکیچ وارداتی

 

آسانسور های گیربکس ( سیستم کششی – موتورگیربکس دار GEAR BOX )
در این سیستم ، سیم بکسل حرکت چرخشی چرخ موتور را از طریق چرخ های هرزگرد به حرکت عمودی کابین تبدیل می کند . موتورگیربکس و تجهیزات مربوطه باید در اتاق ویژه ای با دیوارهای محکم و دارای سقف و درب به نام موتورخانه قرارگیرد.

 

آسانسور های گیربکس آسانسور های گیربکس آسانسور های گیربکس
kesheshi 01 kesheshi 01 kesheshi 01

 

آسانسور های گیرلس (بدون گیربکس) سیستم کششی - موتور بدون گیربکس (GEAR LESS)
در مبحث آسانسور های بدون گیربکسgear less به منظور افزایش راندمان عمل کرد موتور و اعمال سرعت های مناسب، از این سیستم استفاده می شود . تکنولوژی حاضر دو تیپ را عرضه می کندasynchronic , synchronic . تفاوت نسبی بین آنها راندمان بیشتر و تکنولوژی برتر synchronic به asynchronic می باشد .

 

آسانسور های گیرلس آسانسور های گیرلس
kesheshi 01 kesheshi 01

درباره نصب آسانسور کششی

عنوان

متن

عنوان

متن

عنوان

متن

عنوان

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 16-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor