slide sitor

درباره محصولات سیتور

درباره شرکت موتور آسانسور سیتور

شرکت سیتور (تورین) در ژانویه 2011 تأسیس شد و در جنوب فرانسه در نزدیکی لیون واقع شده است. به عنوان شریک انحصاری اروپا اولین تولید کننده درایوهای آسانسور با تقریبا 100000 درایو در سال ، ما طیف کاملی از موتورهای آسانسور برای آسانسورها را در اختیار داریم. ما بر کل فن آوری های موجود در بازار آسانسور - از درایو چرخ دنده گرفته تا موتور ناهمزمان و از موتور دنده ای تا آهنرباهای دائمی تسلط داریم. طیف کاملی برای آسانسورهای جدید بدون ماشین و یا برای تعویض ماشین در ساختمانهای موجود طراحی شده است. تیم های تخصصی و فروش ما و تکنیک های ما به ما این امکان را می دهند تا شما را در کلیه پروژه های خود از تعریف مطالب گرفته تا استارتاپ سایت همراهی کنیم. یک پلت فرم لجستیکی 6000m² تأمین سریع انتخاب موتور بزرگ را تضمین می کند که می توانیم مطابق با بازارهای خاص شما گسترش دهیم. برای برخی از محصولات با کیفیت و دوام ما که بیش از 25 سال تولید شده اند ، ما 3 سال ضمانت به شما پیشنهاد می دهیم. قدرت و فناوری اولین تولید کننده جهانی درایوهای آسانسور ، خدمات و توصیه های یک شرکت کوچک و متوسط در کنار شما است.

مشخصات موتور آسانسور گیربکس سیتور چین

• مطابق با استاندارد EN81
• حرکت نرم و روان
• موتور تک دور مخصوص VVVf
• قابل نصب بصورت ایستاده
• دارای انکودر 1024 Nemicon به همراه موتور

کلمات مرتبط با موتور آسانسور سیتور چین

موتور سیتور Elevator motors sitor سیتور تعمیر موتور آسانسور سیتور فروش موتور آسانسور سیتور خرید موتور آسانسور سیتور واردات موتور آسانسور سیتور نمایندگی رسمی موتور آسانسور سیتور نمایندگی موتور آسانسور سیتور فروشگاه موتور آسانسور سیتور قیمت موتور آسانسور سیتور واردات موتور آسانسور سیتور تعمیر موتور آسانسور سیتور قیمت موتور سیتور خدمات پس از فروش سیتور فروش موتور سیتور نمایندگی رسمی سیتور خرید موتور آسانسور سیتور عیب یابی موتور سیتور نمایندگی انحصاری موتور آسانسورسیتور نمایندگی سیتور موتورآسانسورسیتور موتورسیتور

درباره

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor