sassi spain slide

درباره محصولات ساسی اسپانیا

درباره شرکت موتور آسانسور ساسی اسپانیا

Faymesa در سال 1985 به عنوان تولید کننده ماشین آلات آسانسور تأسیس شد. طی سالهای بعد ، این شرکت به لطف کیفیت جعبه دنده خود و خدمات به مشتری ، در بازار اسپانیا مشهور می شود. به موازات آن ، صادرات محصولات خود به طور عمده به اروپا و خاورمیانه آغاز می شود ، جایی که آنها شهرت زیادی کسب می کنند.

در سال 2000 ، آلبرتو ساسی Faymesa را به دست آورد و طی سالهای بعد ، این شرکت گیربکس های خود را با مجوز آلبرتو ساسی تولید و به بازار عرضه می کند.

در مارس 2010 فیمسا به آلبرتو ساسی اسپانیا تغییر نام داد. این تغییر به دلیل اجرای فراگیرترین فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت مورد نیاز آلبرتو ساسی ، معتبرترین رهبر این بخش ، به لطف کیفیت محصولات خود است. آلبرتو ساسی اسپانیا با بالاترین کیفیت ماشین آلات آسانسور و خدمات به مشتریان ارائه می دهد ، ضمن اینکه حرفه صادراتی خود را حفظ می کند ، همه آنها Alberto Sassi را ارزشیابی می کنند.

شرکت ساسی اسپانیا تولید کننده ماشین آلات بالابر با کیفیت بالا است.

جعبه دنده های موتور آسانسور ساسی اسپانیا

به عنوان بخشی از شرکت Sassi ، ما جعبه دنده های خود را با استفاده از قطعاتی که بطور انحصاری توسط شرکت های هلدینگ طراحی و ساخته شده اند ، تولید می کنیم ، با کارخانه های تولید در ایتالیا و اسپانیا از پیشرفته ترین روش های تولید و سیستم های کنترل کیفیت دقیق استفاده می کنیم.

کیفیت گیربکس های موتور آسانسور ساسی اسپانیا

کیفیت گیربکس ها و خدمات پس از فروش مناسبب شرکت ساسی اسپانیا، آلبرتو ساسی اسپانیا را به عنوان مرجع صنعت تبدیل کرده است

کلمات مرتبط موتور آسانسور ساسی اسپانیا

موتور ساسی اسپانیا Elevator motors SASSI ESPAN تعمیر موتور آسانسور ساسی اسپانیا فروش موتور آسانسور ساسی اسپانیا خرید موتور آسانسور ساسی اسپانیا واردات موتور آسانسور ساسی اسپانیا نمایندگی رسمی موتور آسانسور ساسی اسپانیا نمایندگی موتور آسانسور ساسی اسپانیا فروشگاه موتور آسانسور ساسی اسپانیا قیمت موتور آسانسور ساسی اسپانیا واردات موتور آسانسور ساسی اسپانیا تعمیر موتور ساسی اسپانیا قیمت موتور ساسی اسپانیا خدمات پس از فروش ساسی اسپانیا فروش موتور ساسی اسپانیا نمایندگی رسمی ساسی اسپانیا خرید موتور ساسی اسپانیا عیب یابی موتور ساسی اسپانیا نمایندگی انحصاری موتور ساسی اسپانیا نمایندگی ساسی اسپانیا موتور ساسی اسپانیا موتور آسانسور ساسی اسپانیا موتور آلبرتو ساسی اسپانیا

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor