gem slide

درباره محصولات جم ایتالیا

درباره آسانسور جم

ساخته شده در ايتاليا
موتور جم - دستگاه آسانسور عمومي S.r.L. يک شرکت پويا ايتاليايي است که از ايده هاي يک گروه متعهد متشکل ، با تجربه طولاني مدت در بخش بالابر ايتاليايي و بين المللي تأسيس شده است ، مايل است ترکيبي کامل از تجربه در زمينه تحقيق و توسعه ، طراحي ، ساخت ، در بازار را به بازار عرضه کند. فروش و پس از فروش وينچ آسانسور و آسانسور. صلاحيت تجاري و تجربه شرکاي مؤسس ، راه حلهاي طراحي نوآورانه اي را که در دستگاه هاي موتور جم استفاده مي شود ، به طور کامل در ايتاليا با روشهاي توليد به روز ، بالاترين کيفيت مواد با اصل ايتاليايي ، استاندارد عالي توليد و آزمايش نهايي دقيق همه اجزا توليد مي کند. سياست موتور جم ارائه خدمات مشاوره اي با ارزش ، پويا و کارآمد در طي هر فعاليت قبل و بعد از فروش ، با پشتيباني فوري از درخواست مشتري ، همچنين در مورد محصولات ويژه يا راه حل هاي متناسب است. تضمين بهترين ارزش براي پول ، مدت زمان تحويل کوتاه ، ساختار توليد انعطاف پذير ، محصولات همه کاره براي هر نوع نصب يا تجديد آسانسورهاي موجود: کليه عوامل اثبات تمرکز مشتري موتور جم و رشد مستمر در بازارهاي داخلي و صادراتي ، زيربناي قابل اطمينان بودن بالا موتور جم's ساخته شده در ايتاليا وينچس مي زند.

تجربه برتر - تحقيق و توسعه آسانسور جم

يکي از اهداف اصلي موتور جم بهبود فني مداوم محصول براي دستيابي به نسبت کيفيت بالاتر / قابليت اطمينان است. اين شرکت براي دستيابي به اين هدف ، کليه ابزارهاي مالي و تکنولوژيکي مورد نياز را تعيين کرده و به کار گرفته است ، دانش و تجربياتي را براي تضمين پاسخ فوري و كامل به هرگونه نياز فني و درخواست فني از مشتري ، تعريف و مستقر كرده است. قلب اين فعاليتها بخش موتور جم RESEARCH & Development است ، مجهز به ابزارهاي برش براي طراحي محصولات جديد (CAD ، FEM ، نرم افزار محاسبه قطعات مکانيکي ، نرم افزار اختصاصي براي محاسبه چرخ دنده ها ، FMEA) و براي آزمايش / تجزيه و تحليل (آنالايزر ارتعاش FFT ، آنالايزر فشار صوتي FFT ، دماسنج ديجيتال و مولتي متر ، تقويت کننده سيگنال يا مديريت ابزار دقيق ، سنج فشار براي تجزيه و تحليل ساختاري ، منطقه اندازه گيري براي کنترل هاي بعدي ، برج تست با امکان AC1 ، AC2 ، VVVF v / f و درايو بردار) . با تشکر از امکانات و روشهاي عملي ماهر و ايجاد شده از طريق تجربه طولاني مدت ، موتور جم قادر است زمان لازم براي توليد محصولات جديد را از مفهوم امکان سنجي تا صنعتي شدن نهايي بطور چشمگيري کاهش دهد. علاوه بر اين ، مطالعه راه حل هاي سفارشي ، با توجه به مهارت هاي فني و مهارت درجه يک ، بسيار سريع و کارآمد است. گروه تحقيق و توسعه موتور جم. در مورد گواهينامه محصول و رعايت استانداردهاي مرجع نيز از هر قدم مراقبت مي کند. موتور جم به سرمايه گذاري در تحقيق و به روز رساني فن آوري ، گروه تحقيق و توسعه ادامه مي دهد. مطالعات پيشرفته را با همکاري مؤسسات فني و مراکز تحقيقاتي معتبر ، با هدف تعريف محصول آينده (به عنوان مثال روغنکاري مرزي ، استفاده از مواد جديد ، سيستم ترمز متغير و مفاهيم بازيابي انرژي) آغاز مي کند.

کيفيت بالا - کنترل توليد و کيفيت آسانسور جم

از همان ابتدا فرآيند توليد موتور جم و رويه هاي کنترل کيفيت موفق به تضمين بالاترين استاندارد کيفيت براي هر محصول شده اند:

انتخاب دقيق تهيه کنندگان واجد شرايط ، که اکثر آنها مطابق با سيستم هاي بين المللي QA / QC مجوز دارند
رويه هاي کنترل کيفيت دقيق که در مورد مواد اوليه ورودي و اجزاي نيمه تمام ، از اصل ايتاليايي استفاده مي شود
استفاده از پرسنل ماهر و با انگيزه بالا
کنترل 100? با آزمايش نهايي دقيق براي هر دستگاه قبل از تحويل (با توجه به خاصيت عدم لرزش ، سر و صداي و نشت روغن) ، با ثبت و ذخيره اطلاعات فني (مکانيکي و برقي).

ویژگی های بارز جم آسانسور جم

مديريت نوآورانه توليد ، همراه با استفاده از تکنيک ها و امکانات توليد مدرن ، همراه با در دسترس بودن سهام کالاهاي مهم ، به موتور جم اين امکان را مي دهد تا توليد بسيار انعطاف پذير و زمان تحويل کوتاه را به مشتريان خود ارائه دهد ، محدود به 3 یا 4 روز فقط در صورت موارد فوري با وسعت توليد 6.000 متر مربع ، از آن 3.000 متر مربع ، ظرفيت توليد موتور جم امروزه از 15000 دستگاه در سال فراتر رفته است.
شرکت جم به عنوان یک شرکت ایتالیایی فعال در زمینه تولید انواع موتورهای آسانسور نقش پررنگی در بازار ایتالیا و کشورهای مختلف جهان بازی می کند.به جرات می توان گفت که شرکت جم در زمره بهترین شرکت های تولید کننده موتور آسانسور در جهان است که این موفقیت بزرگ را در سایه تلاش برای تمرکز بر روی مواردی همچون تحقیق و توسعه ، خلق طرح های نوآورانه ، ارائه خدمات گسترده پس از فروش مشتریان ، استفاده از روش های تولید مدرن و استفاده از موارد اولیه با کیفیت بالا به دست آورده است. شرکت جم ادعا می کند و تعهد می دهد که تنها شرکت ایتالیایی است که از موارد اولیه با کیفیت ایتالیایی استفاده می کند و سازندگان قطعات موتور گیربکس هایش تماما ایتالیایی هستند.

آسانسور جم خدمات برتر - مشاوره و پشتيباني فني

با توجه به تجربه طولاني در تجارت بين المللي آسانسور ، موتور جم مي تواند کارمندان تکنسين هاي بسيار ماهر را براي مشاوره فني در زمان واقعي و پشتيباني از هرگونه درخواست براي دستگاه کشش يا آسانسور کامل به مشتريان خود ارائه دهد. کمک هاي فني از همان ابتدا با انتخاب محصول و پيکربندي مبتني بر ويژگي هاي آسانسور ، بهينه سازي هر دو محصول ، هزينه حمل و نقل و زمان تحويل آغاز مي شود. راه حل هاي ساخته شده براي خياط مورد مطالعه و ارائه ، براي زمان نصب بهينه در صورت تجديد دستگاه هاي قديمي. مشتري موتور جم هميشه با مشاوره فني و در زمان تحويل بسيار سريع پشتيباني مي شود ، همچنين در دوره هاي خاص سال مانند زمان تابستان يا تعطيلات طولاني مدت بانکي اعطا مي شود. از مشتري موتور جم دعوت شده است تا براي نگهداري صحيح گيربکس هاي موتور جم ، در کلاس ها و دوره هاي آموزشي در محل هاي موتور جم که توسط سرپرستان ماهر اداره مي شود ، شرکت کند.

کيفيت بالا / نرخ قيمت - تجارت و توزيع آسانسور جم

موتور جم با توجه به همکاري و همکاري با مهمترين نمايندگان حمل و نقل ، قادر است محصولات موتور جم را به هر مقصد اعم از ايتاليا و بين المللي تحويل دهد. براي رسيدن به اهداف زمان مشتري ، موتور جم به برنامه ريزي دقيق و هم افزايي با حمل و نقل متکي است ، بنابراين هزينه هاي حمل و نقل را نيز کاهش مي دهد. توليد کنندگان موتور جم از وينچ هاي آسانسور و آسانسور ، محصولات باکيفيت با بهترين ارزش براي پول ، و از قابليت ساخت کامل سفارشي ، براي محصولات ويژه يا راه حل مناسب برخوردار هستند. هرچه مشتري نياز داشته باشد ، ما آن را داريم!

کلمات مرتبط موتور آسانسور جم

موتور آسانسور جم موتور اسانسور جم ایتالیا قیمت قیمت موتور آسانسور جم نمایندگی موتور آسانسور جم ایتالیا نمایندگی موتور آسانسور جم مشخصات موتور آسانسور جم ایتالیا قیمت روز موتور اسانسور جم قیمت موتور اسانسور جم به روز فروش موتور آسانسور جم کاتالوگ موتور آسانسور جم موتور جم Elevator motors Gem تعمیر موتور آسانسور جم فروش موتور آسانسور جم خرید موتور آسانسور جم واردات موتور آسانسور جم نمایندگی رسمی موتور آسانسور جم نمایندگی موتور آسانسور جم فروشگاه موتور آسانسور جم قیمت موتور آسانسور جم واردات موتور آسانسور جم تعمیر موتور آسانسور جم قیمت موتور جم خدمات پس از فروش جم فروش موتور جم نمایندگی رسمی جم خرید موتور جم عیب یابی موتور جم نمایندگی انحصاری موتور جم نمایندگی جم موتورجم ایتالیا خدمات پس از فروش موتور جم تعمير موتورجم قطعات يدکي و جانبي موتور جم فروش موتور جم خرید موتور آسانسور فروش موتور آسانسور جم

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor