penta slide

درباره شستی پنتا Panta

درباره شستی آسانسور پنتا

شرکت " پارسیان نوین تک آسانبر " (پنتا ) بطور اختصاصی در زمینه طراحی ، ساخت و فروش پنلهای شاسی و نمایشگر آسانسور و قطعات وابسته فعالیت مینماید . در راستای مشتری مداری و همچنین ارائه محصولات با کیفیت و متنوع ، این شرکت متعهد به استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز ، شیوه های نوین و سیستمهای مکانیزه تولید ، فروش و خدمات پس از فروش میباشد. تمرکز بر تحقیق و توسعه و همچنین انطباق محصولات با استاندارد هماهنگ اروپایی EN81-70 ، طراحی دکوراتیو و ارائه محصولات متنوع زیبا و شیک ، باعث توسعه روز افزون بازار محصولات این شرکت در صنعت آسانسور ایران با نام اختصاری " پنتا " گردیده است.

کلمات مرتبط با شستی آسانسور پنتا

شستی طبقه پنتا شاستی طبقه پنتا شسی طبقه پنتا شستی طبقه آسانسور پنتا شاستی طبقه آسانسور پنتا شسی طبقه آسانسور پنتا فروش شسی طبقه پنتا تولید شسی طبقه پنتا شرکت شاستی پنتا شستی پنتا قیمت شسی طبقه پنتا

عنوان

متن

عنوان

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor