shasti3 slide

درباره شستی پار

درباره محصولات شستی آسانسور پار لیفت

شرکت آسانسور رایانه ران اذر در سال 1370 با هدف طراحی و تولید سیستم های کنترل فرمان آسانسور تاسیس گردید و بعد از گذشت نزدیک به دودهه فعالیت مستمر و بدست آوردن پیشرفت های بسیار در این راه و شناخت کامل از نیاز بازار داخل ،با هدف ارتقاء وارائه انواع قطعات اسانسوردر سال 1387 به نام گروه پارلیفت توسعه یافت .
هدف شرکت از ابتدای تاسیس طراحی و ساخت تابلو فرمان آسانسور همگام با بروزترین تکنولوژی پیشرفته دنیا بوده که در این زمینه با استفاده از تجربه و پشتکار متخصصین داخلی وبهره مندی از کارشناسان الکترونیک و کامپیوتر در گروه های فنی و مهندسی به موفقیت های بزرگی دست یافته است.
این مجموعه با تولید محصولات متنوع برای تامین همه نیازهای بازار داخل و شیوه های مدرن فروش و خدمات همواره یکی از پیشگامان صنعت در ایران میباشد.
گروه پارلیفت با شعار فروش آغاز یک تعهد است هر روز در حال پیشرفت و ارتقاء کیفی محصولات خود بوده و در این راه از انتقادات و پیشنهادات سارنده همه دوستان استقبال می نماید.

این شركت برای اولین بار در ایران به تكنولوژی ارتباط سریال که مقدار زیادی در هزینه تراول كابل مصرفی صرفه جوئی دارد دست یافت. همچنین می توان به ثبت چندین اختراع از جمله سیستم ASP، ارسال اطلاعات بر روی سیم تغذیه و ... نیز اشاره کرد. حاصل تحقیقات چند ساله گروه طراحان بخش تحقیق و توسعه شرکت (R & D)، تولید سیستم های ALPHA دو سرعته و VVVf ، SMART ، VVVf و هیدرولیک و دو سرعته ، ERU (سیستم نجات اضطراری بصورت تلفیقی یا جداگانه) می باشد. از ویژگی های بارز و منحصر به فرد محصولات این شركت سیستم های Direct Approach، Door Pre-Opening ، سیستم امنیتی شستی های داخل و ... می باشد. تابلوهای ساخت این شركت بر اساس استاندارد 81 EN بوده و در بسیاری از ساختمان های دولتی، وزارتخانه ها و نهاد های حساس در پایتخت و دیگر نقاط كشور مورد استفاده قرار گرفته است. تابلو فرمان TRON آخرین دستاورد شرکت برای کنترل سیستمهای آسانسور با سرعتهای بالا میباشد.
ارائه خدمات پس از فروش مناسب و سریع توسط متخصصان و تكنسین های مجرب با 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و تأمین قطعات از دیگر ویژگی های محصولات شركت آسانسور پار لیفت برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان می باشد

محصولات بازرگانی پار

بازرگانی پار از سال 1388 درزمینه واردات کالاهای اساسی آسانسور از جمله موتور آسانسور گیرلس (EMF, تیسن ، ویتور ، ساسی ، بلولایت و PMG )، ریل آسانسور ، درب اتوماتیک ، تراول کابل و ... فعالیت خود را شروع نموده است. هدف بازرگانی پار ارائه اجناس با کیفیت مطلوب می باشد.

شستی احضار پار باتن

شرکت اوج ران در سال 1370 برای طراحی و تولید انواع پنل و شستی فرمان آسانسور تأسیس گردید و در سال 1390 با پیوستن به گروه پار لیفت به پار باتن تغییر نام پیدا کرد. محصولات این شرکت مجهز به تکنولوژی روز دنیا میباشد و دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش و تأمین قطعات به مدت نا محدود میباشد.
ویژگی های محصولات این شرکت به شرح ذیل می باشد:

- دستگاه کنترل (محدودسازی) دسترسی آسانسور
- سیستم ده خروجی مخصوص داخل کابین ( امکان محدودسازی تا ده طبقه به صورت مجزا)
- سیستم تک خروجی مخصوص طبقات
- امکان تعبیه گوشی و آیفون در پشت دریچه لولایی مخصوص پنل کابین آسانسور
- (گوشی دیواریCOMMAX ساخت کره با قابلیت ارتباط توسط دو رشته سیم)
- امکان نصب مانیتوربرای پخش تیزرهای تبلیغاتی ونمایش فیلم با قابلیت تعویضFLASH
- ارائه پنل های داخل کابین به صورت لولایی سوئیچی جهت سهولت نصب
- امکان نصب بلندگو جهت اعلام طبقات و نورپردازی به صورت LED جهت پنل های داخل کابین
- پنل لمسی داخل کابین آسانسورTOUCH SCREEN
- نام گذاری اسامی و انتخاب از روی لیست و حذف کلیدهای پنل داخل کابین آسانسور
- کلیدها از نوع وارداتی BST باطرح های مختلف
- کلیه پنل ها قابل اجرابا انواع مختلف استیل
- درج متن به روش حک لیزری و الکتروشیمیایی با شابلون

کلمات مرتبط با شستی آسانور پار

شستی پار شاستی طبقه پار شسی طبقه پار شستی طبقه آسانسور پار شاستی طبقه آسانسور پار شسی طبقه آسانسور پار فروش شستی پار تولید شستی پار شرکت شاستی پار شستی پار قیمت شستی پار پنل داخل کابین پار

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor