products slide

درباره قلاب سربکسل آسانسور

تعریف و کاربرد قلاب سربکسل آسانسور

کابین و وزنه های تعادل توسط سیم بکسلهای معلق نگه داشته می شوند. سیم بکسلها از یک طرف به چهار چوب کابین و از طرف دیگر به چهار چوب وزنه تعادل متصل می گردد. این اتصال توسط قطعه ای به نام قلاب سربکسل صورت می گیرد. سر بکسل وسیله ای مکانیکی به همراه فنر و قلاب است که سیم بکسل روی آن سوار میشود. اتصالات انتهایی سربکسل طناب سیمی فولادی یک بخش جدایی ناپذیر از هر طناب سیمی می باشد. اتصال مکانیکی طناب با خودش یا به یک وسیله باید قادر به تحمل باری که برابر با درصدی از استحکام شکست طناب است را تحمل کند. این خیلی مهم است که اتصال انتهایی، باری را که به طناب وارد می شود را تحمل کند که می تواند بر استحکام طناب سیمی اثرگذار باشد البته این وسیله می بایست فشارهای زیاد دینامیکی را تحمل کند قلاب سربکسل يك وسيله مناسب جهت اتصال انتهاي سيم بكسل آسانسور مي باشد.

وظیفه قلاب سربکسل آسانسور چیست:

قلاب سربکسل وظیفه مهار سیم بکسل آسانسور به بالای کابین و بالای قاب وزنه آسانسور را برعهده دارد

انواع قلاب سربکسل آسانسور

1- قلاب سربکسل گیرلسی

2- قلاب سربکسل گیربکسی

انواع قلاب سربگسل آسانسور

(ٌRope Termination ) يك وسيله مناسب جهت اتصال انتهاي سيم بكسل مي باشد. اين وسيله در دو نوع متقارن ( Symmetrical) و نامتقارن ( Asymmetrical) مي باشد . نوع متقارن آن معمولاً به عنوان اتصال انتهای سیم بکسل های آسانسور و بالا بر به کار می رود و به آسانی باز وبسته شده و طریقه ی ساخت و نصب آن نیز همانند سوکت های نا متقارن است با این تفاوت که به علت تقارن موجود در این سوکت،خطر ناشی از نصب نادرست وجود ندارد و طریقه ی بازرسی آن نیز مشابه سوکت غیر متقارن است و نصب آن بدين صورت است كه انتهاي سيم بكسل ابتدا از داخل مخروط سوکت گوه (ٌWedge Socket) عبور داده مي شود، سپس بصورت حلقه خم شده و با وارد آمدن بار به گوه ، قفل و محكم مي گردد. استفاده صحيح و رعايت مسائل ايمني حائز اهميت مي باشد. آنچه كه به آن پرداخته مي شود موارد ايمني در موقع استفاده از قلاب سربكسل آسانسور مطابق با استاندارد اروپايي DIN EN 13411-7 و DIN 15315 برای سر بکسل های متقارن و DIN 43148 برای سر بکسل های نا متقارن میباشد . امروزه برای اتصال انتهای سیم بکسل های آسانسور و بالابر ، بیشتر از نوع متقارن آن استفاده میشود و گوه های نامتقارن در جرثقیل ها استفاده میشود لذا مطالب ذیل ، عمدتا ،در مورد قلاب سر بکسل های آسانسور از نوع نامتقارن بیان شده است و همانطور که در بالا ذکر گردید ، موارد بازرسی در قلاب سر بکسل نوع متقارن و نامتقارن کاملا شبیه به همدیگر میباشد .

عواملی که در قیمت قلاب سربکسل آسانسور موثر است

در تعیین قیمت قلاب سربکسل عواملی مانند سایزسیم بکسل ، جنس قلاب سربکسل و .... متفاوت میباشد.

محل نصب قلاب سربکسل آسانسور کجاست :

قلاب سربکسل آسانسور در انتهای سیم بکسل آسانسور که یک جهت آن بروی کابین آسانسور و یک جهت آن بروی قاب وزنه آسانسور نصب میگردد و باعث اتصال این دو محرک میگردد .

کشور سازنده سربکسل آسانسور کجاست :

با توجه فناوری و پیشرفت کشور در زمینه تولید انواع قطعات آسانسور ، قلاب سربکسل آسانسور در داخل تولید میشود .

قیمت سربکسل آسانسور

قیمت قلاب سربکسل آسانسور با توجه به انواع مختلف و تولید کننده های مختلفی که دارد متفاوت میباشد ، قیمت سربکسل پرشیا و قیمت سربکسل کوثر را از بخش فروش شرکت دریافت نمایید .

...

قلاب سربگسل Rope attachments قلاب سربگسل آسانسور فروش قلاب سربگسل آسانسور قلاب سربکسل Rope attachments قلاب سربکسل آسانسور فروش قلاب سربکسل آسانسور خریدقلاب سربکسل آسانسور کارخانه قلاب سربکسل آسانسور فروشکاه قلاب سربکسل آسانسور قلاب سربکسل آسانسور فروش قلاب سربکسل آسانسور فروشکاه قلاب سربکسل آسانسور نصب قلاب سربکسل آسانسور نصاب قلاب سربکسل آسانسور قیمت قلاب سربکسل آسانسور فروش قلاب سربکسل آسانسور تولید قلاب سربکسل آسانسور خریدقلاب سربگسل آسانسور کارخانه قلاب سربگسل آسانسور فروشگاه قلاب سربگسل آسانسور قلاب سربگسل آسانسور فروش قلاب سربگسل آسانسور فروشگاه قلاب سربگسل آسانسور نصب قلاب سربگسل آسانسور نصاب قلاب سربگسل آسانسور قیمت قلاب سربگسل آسانسور فروش قلاب سربگسل آسانسور تولید قلاب سربگسل آسانسور

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor