slide moris

جک پیستون آسانسور موریس ایتالیا: PISTONS

شرکت موریس ایتالیا انواع مختلفی از پیستون های هیدرولیکی را ارائه می دهد که قادر به پوشش هرگونه نیاز مربوط به نصب آسانسور هستند. پیستون های یک قطعه یا پیستون های تقسیم شده با تقسیم بندی از 50 mm x 5 mm تا 238 mm x 16 mm با یک حلقه ایمنی داخلی در دسترس هستند.

"ROD RING PROTECTION" نوآوری است که می تواند از سیلندر - برای پیستون های یک تکه 5 متر یا بیشتر - در برابر صدماتی که در اثر تصادف بین شافت و استوانه بدلیل سوء استفاده یا انتقال ایجاد می شود ، محافظت کند.

حلقه داخلی ساخته شده توسط فولاد در اولین حرکت کامل قسمت به سمت پایین پیستون حرکت می کند و بقیه عمر آن بدون نیاز به پردازش اضافی از طرف نصب کننده به طور خودکار در آن قفل خواهد شد.

اخیراً کارخانه تولید نوع جدیدی از پیستونهای خط فشرده MCE & MCS با قطر سرسیلندر کاهش یافته برای پیستونهای 70 میلی متر و 80 میلی متر برای کاربردهای بالابر و سکوهای خانگی تولید می کند.

علاوه بر این ، یک روش جدید برای پیچاندن سر پیستون ها - با هدف جلوگیری از هرگونه اکسیداسیون احتمالی پیستون که تا پایان عمر از خارج از شافت خارج است - محافظت اساسی را که پیستون ها به آن احتیاج دارند ، تکمیل کرده و به آنها تحویل می دهد. مصرف کننده نهایی در شرایط عالی.

همه پیستون های ما مطابق با رعایت دستورالعمل دستگاه 2006/42 / EC و بخشنامه آسانسور 2014/33 / EU ساخته شده است. EN81-20 / 50 ، EN81-41.

 

جک پیستون آسانسور موریس مدل 9130

مشخصات فنی

USE CASE Home Lift - Standard Lift - Goods Lift
ROPING Lateral Indirect 2:1
MAX PISTON TRAVEL   11000 mm
No PISTON PIECES 1-2-3
ROD DIAMETER 50 to 238
ROD THICKNESS 5 - 7,5 - 10 - 12 - 14
CHARACTERISTICS maximum versality, cost effective

 

 

جک پیستون آسانسور موریس مدل 9131 MCE

مدلی با راندمان عالی و ابعاد کوچک برای سکوی غیرمستقیم HL ، مطابق با بخشنامه دستگاه 2006/42 / EC ، تضمین کننده کاهش میزان روغن استفاده شده، حداقل بارگیری سر و دریچه پارگی است که در نسخه MCE داخل قسمت پایین قرار داده شده است. آنها در دو و سه قطعه موجود می باشند که حداکثر انعطاف پذیری را در نصب های مختلف دارند.

مشخصات فنی

USE CASE Home Lift
ROPING Lateral Indirect 2:1
MAX PISTON TRAVEL   6000 mm
No PISTON PIECES 1-2
ROD DIAMETER 50 - 80
ROD THICKNESS 5 - 7,5 -  12
CHARACTERISTICS Space efficient, less oil to fill the piston

 

 

 

پاوریونیت آسانسور موریس ایتالیا: POWER UNITS

بخشی از مزایای پاوریونیت های موریس MORIS ایتالیا:

- MORIS مرجع بازار برای ارائه قطعات یدکی اصلی و پشتیبانی پس از فروش است.

- سیستم بلند کردن شما به لطف قطعات اصلی ما ، راحتی ، آرامش و امنیت را تضمین می کند.

- خدمات پس از فروش ما هم با پشتیبانی تلفنی و هم با کمک در محل همراه با دسترسی فوری قطعات یدکی ، امکان بازگرداندن سریع عملکرد آسانسور را فراهم می کند.

- جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطعات یدکی اصلی با ما تماس بگیرید.

طیف گسترده ای از پمپ ها (واحدهای نیروگاهی) - سیلژ یا فاز سه گانه - برای تأمین نیازهای نصب فراهم شده است. پمپ تحویل از 8 لیتر در ثانیه تا 650 لیتر در ثانیه.

آنها را می توان با یک پمپ دستی استاندارد ، روغن حرارتی و همچنین دریچه ای از ولتاژ بالا یا پایین یافت. در نتیجه ، آنها تمام الزامات اروپایی مرتبط با ایمنی در حین حرکت آسانسورها را برآورده می کنند.

یک دریچه ستاره دار برای همه پمپ ها با موتور حداقل 16 اسب بخار (12 کیلو وات) لازم است در حالی که یک گزینه اضافی برای نصب شیر توقف نرم برای توقف خفیف تر وجود دارد.

پمپ با شیر الکترونیکی BUCHER نوعی نوآوری در مورد تنظیم دریچه ها است که به نصب این امکان را می دهد تا داده ها را وارد کرده و هرگونه آسیب احتمالی را با دقت و بدون تاخیر تشخیص دهد.

علاوه بر این ، این کار راحتی بیشتری را به کاربران می بخشد و می توانید سالانه تا 30٪ برق نیز صرفه جویی کنید.

دقیق ترین نزدیکی به طبقات و همچنین نرم ترین توقف و شروع آسانسور برخی از مهمترین دارایی های آن است.

 

توقف نرم SOFT STOP

مناسب برای حداکثر راحتی در تاسیسات در هتل ها ، امکانات لوکس ، کلینیک های بهداشتی ، سوپاپ SOFT-STOP برای تنظیم مرحله دستگیری در یک کابین به روش ملایم در کلیه شرایط بار مداخله می کند.

  soft stop 1024x683

 

پاوریونیت آسانسور موریس مدل CA

 این نوع واحد برق بهترین راه حل را برای تاسیسات جدید از هر نوع ، اعم از آسانسور استفاده عمومی تا بالابر کالاها ارائه می دهد و برای نوسازی سیستم قدیمی کاملاً قابل استفاده است.

این واحدهای برق از ساختار محکم و ظرفیت بالایی برخوردار هستند ، می توانند حاوی پمپ هایی با ظرفیت 55 تا 380 لیتر در دقیقه به همراه موتورهای 4 ، 5 تا 37 کیلووات باشند و آنها را به خصوص برای سیستم هایی با سرعت بالا و طولانی مناسب می کند.

MORIS از طیف وسیعی از اجزای با کیفیت استفاده می کند که باعث می شود سازه از صفحات فولادی که توسط نقاشی صنعتی محافظت می شود ، مقاوم در برابر سازه باشد ، آزمایش شده است تا از مهر و موم کامل در طول زمان اطمینان حاصل شود - قابل اطمینان و ایمن در کار.

مدل CA را می توان در کابینت خود نصب کرد ، در حالی که برای مدل CA / A باید یک اتاق ماشین مناسب تنظیم شود.

بلوک دریچه ای ، تا 45 بار دارای گواهینامه ، ساخته شده از چدن ، مانند قرقره های داخلی که علاوه بر این با فرآیند سخت شدن خاص درمان می شوند ، بهره وری کامل و حداکثر ایمنی را تضمین می کند.

پمپ دستی که به طور مستقیم در مخزن به راحتی در اختیار مخزن برق قرار می گیرد ، در صورت اضطراری حداکثر عملکرد را تضمین می کند.

مشخصات فنی

USE CASE Standard lift, Goods lift
VALVE TYPE Mechanical
DIMENSION 1000x560x1130
OIL CAPACITY Working = 245 Minimum=55
OPERATING PRESSURE BAR Min. = 12 Max. = 45
PUMP FLOW 55/250
MOTOR POWER 4,5/30 (6/40)
OIL COLLECTION Available:1014x595x573
CHARACTERISTICS High capacity, long travel elevators

 

 

پاوریونیت آسانسور موریس مدل CG

واحدهای قدرت مکانیکی CG و CG XL بهترین راه حل برای بالابر کالاها و بالابرهای اتومبیل را نشان می دهد و بهترین قیمت را برای همه هزینه های جدید و جدید سازی تضمین می کند.
این مدل ها برای سیستم هایی با ظرفیت بالا و سکته مغزی طولانی با امکان اضافی ساخت های سفارشی مناسب هستند.
ساختار مقاوم - ساخته شده در صفحه فولادی محافظت شده توسط نقاشی صنعتی ، آزمایش شده برای تضمین سفتی کامل روغن در طول زمان - با طراحی جمع و جور و کاربردی ، نوید نگهداری ساده و سریع را می دهد.
آنها مدل های همه کاره ای هستند که امکان اضافه کردن قطعات را با توجه به مشخصات نصب فراهم می کنند.
بلوک دریچه ای که تا 45 بار دارای گواهینامه ساخته شده است ، از چدن ساخته شده است ، مانند پیستون های داخلی که علاوه بر آن با فرآیند سخت کاری خاص درمان می شوند ، بهره وری کامل و حداکثر ایمنی را تضمین می کند.
پمپ دستی که به طور مستقیم در مخزن به راحتی در اختیار مخزن برق قرار می گیرد ، در صورت اضطراری حداکثر عملکرد را تضمین می کند.

مشخصات فنی

USE CASE Standard lift, Goods lift
VALVE TYPE Mechanical

DIMENSION

CG= 1490x765x1260

CG XL= 1490x 765x1560

OIL CAPACITY

CG: working=530 minimum=220

CG XL: working=830 minimum= 220

OPERATING PRESSURE BAR   Min. = 12 Max. = 45
PUMP FLOW 300/650
MOTOR POWER 12/75 (16/100)
OIL COLLECTION Not available
CHARACTERISTICS High capacity, long travel elevators, special equipment

 

 

رپچرولو آسانسور موریس ایتالیا: RUPTURE VALVE

برای پروژه هایی که زیبایی و ایمنی بیشتر مد نظر باشد و حفر چاه به عمق کافی میسر باشد ، کاربرد دارد.
این مدل از جکها مجهز به صفحات (پلیت) ضخیم در قسمت بالای جک میباشد که کل فشار بار آسانسور از طریق این صفحات به شاسی زیر جک و در نهایت به فونداسیون کف چاله آسانسور منتقل می گردد.
موقعیت راپچر والو ( مدخل جک) جهت دسترسی آسان ، در قسمت بالای جک و مابین دو صفحه پلیت تعبیه شده است.
در مناطقی که امکان حفر چاه به عمق کافی وجود نداشته باشد ، از جکهای تلسکوپی ( 2 یا 3 مرحله ای ) استفاده می گردد.
بدلیل ساختار ویژه این مدل از جکها ، قیمت بالاتری نسبت به جکهای تک مرحله ای دارند.
جکهای تلسکوپی عمدتا نیاز به نصب گاید ریل ( نگهدارنده مابین دو ریل ) دارند . این قطعه باعث جلوگیری از خمش دو استیج جک از یکدیگر شده و باعث همراستایی پیستونها هنگام باز شدن جک می گردد.
در صورت امکان حفر چاه تا ارتفاع حدود 10متر (4 طبقه مسکونی) جک از زیر بصورت 2 تکه قابل سفارش می گردد.
مونتاژ جک دو تکه میبایست خیلی با دقت و ظرافت و طبق دستورالعمل شرکت انجام گیرد در غیر اینصورت احتمال خورده شدن رزوه ها و عدم آببندی درز بین دو تکه سیلندر می باشد.

 

رپچرولو آسانسور موریس مدل ″3/4 HP

 آنها مطابق با دستورالعمل آسانسور با گواهی CE تهیه می شوند. این یک جزء ایمنی نصب شده بر روی پیستون است که در صورت بروز مشکلات بالابر به دلیل پارگی لوله ، می تواند نزول کابین را مسدود کند.

مشخصات فنی

Use case Home Lift
Operating pressure bar  Max.= 80 bar
Pump flow 8 to 75 L/MIN

 

 

 

رپچرولو آسانسور موریس مدل ″1

 آنها مطابق با دستورالعمل آسانسور با گواهی CE تهیه می شوند. این یک جزء ایمنی نصب شده بر روی پیستون است که در صورت بروز مشکلات بالابر به دلیل پارگی لوله ، می تواند نزول کابین را مسدود کند.

مشخصات فنی

Use case Home Lift - Standard Lift
Operating pressure bar  Max.= 45 bar
Pump flow 15 to 150 L/MIN

 

 

 

درباره محصولات جک موریس

درباره شرکت جک آسانسور موریس ایتالیا

پشتیبان جستجو در گذشته به سفارش برای دیدن آینده
در Malgesso - Varese (چند کیلومتری شمال میلان) راه اندازی شد.
این فعالیت وی را با همکاری شرکتهای مهم بین المللی توسعه می دهد. این به دلیل تولید اجزای هیدرولیک (پیستونها و واحدهای برق) برای آسانسورهایی که حتی امروز نمایانگر اساسی تولید شرکت است ، خود را در بازار جهانی مستقر می کنید.
اضافه کاری علاوه بر توسعه مداوم تولید عادی ، اجزای جدیدی همچون دستگاه هدایت قوچ "guastastelo" (محصول ثبت شده) ، سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (سیستم اینورتر MED ، واحد قدرت با شیر الکترونیکی) ، کابینت برای آسانسور بدون اتاق ماشین ، قطعات هیدرولیک ویژه.
این شهر دارای دو مکان تولید ، در ایتالیا و اسپانیا است.

کیفیت جک های آسانسور موریس

تمام اجزای موریس با افتخار در ایتالیا ساخته می شوند.
کیفیت محصولات ما مشهور در سراسر جهان توسط تجهیزات تکنولوژیکی بکار رفته در ساختهای استاندارد و خاص ، که توسط پرسنل بسیار ماهر و مستر تسلط یافته است ، تضمین می شود.
قدرت ما در سرعت مهندسی و توسعه محصولات نهفته است ، که بطور خاص تحت شرایط مشتری ایجاد شده است.
سرعت تولید با نظارت کارآمد پیش می رود.
محصول در هر مرحله تولید توسط "سیستم کیفیت" کنترل می شود.
ما در حال تحول مداوم هستیم و می توانیم سریعاً به درخواست بازارها پاسخ دهیم.
آموزش مداوم کارکنان ، رشد كیفیتی را به كل شرکت اعطا می كند.

جک های آسانسور موریس برای محیط زیست

پایداری هسته اصلی چشم انداز ما است ، به همین دلیل است که ما در نوآوری و در تولیدی مسئولانه سرمایه گذاری می کنیم و برای جامعه ، قلمرو و آینده خود ارزش ایجاد می کنیم.
MORIS بر روی حفاظت از محیط زیست از طریق تحقیق و توسعه ، با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی و فرآیندهای تولید سازگار با محیط زیست ، تمرکز دارد.
پنل های خورشیدی در بالای انبار تمامیت کارخانه را نیرو می بخشد و باعث کاهش 35 درصدی انتشار CO2 می شود.
ما همچنین در حال جمع آوری آب باران هستیم که پس از فیلتر شدن ، در مراحل تولید مجدد استفاده می شود.
برای کاهش آلودگی سمی ، ما مرتباً تجزیه و تحلیل شیمیایی روی ضایعات تولید را انجام می دهیم ، که توسط شرکت های تخصصی دفع می شوند.
موریس همواره در زمینه مدیریت پسماند متعهد بوده است. بازیافت یکی از ارزشهای ما را نشان می دهد و در کل تسهیلات صورت می گیرد.
ایمنی کارمندان ما توسط دستگاه های محافظت فردی در کنار استفاده از رنگ های مبتنی بر آب و ایستگاه های جوشکاری و سنگ زنی مجهز به فیلترهای کربن فعال تأمین می شود.

قطعات یدکی اصلی یک انتخاب برنده

MORIS مرجع بازار برای ارائه قطعات یدکی اصلی و پشتیبانی پس از فروش است.
سیستم بلند کردن شما به لطف قطعات اصلی ما ، راحتی ، آرامش و امنیت را تضمین می کند.
خدمات پس از فروش ما هم با پشتیبانی تلفنی و هم با کمک در محل همراه با دسترسی فوری قطعات یدکی ، امکان بازگرداندن سریع عملکرد آسانسور را فراهم می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطعات یدکی اصلی با ما تماس بگیرید.

...

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 16-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor