sanka slide

درباره محصولات تراول کابل آسانسور سانکا sanka

درباره شرکت تراول کابل آسانسور سانکا ترک

شرکت ما در سال 1958 ، شهری در حومه استامبول تأسیس شد. این یک تجارت خانوادگی باقی مانده است ، اما با گذشت زمان ما اندازه خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده ایم ، اکنون مساحت 12000 متر مربع را اشغال می کنیم.

ما می توانیم به لطف سرمایه گذاری های مداوم که به ما اجازه داده اند خود را به یک واقعیت انعطاف پذیر و پویا تبدیل کنیم و بتوانیم حتی خواستارترین درخواست های مشتری را تبدیل کنیم ، در یک بازار جهانی مداوم در حال تحولات که تحت سلطه شرکت های چند ملیتی بزرگ است ، رقابت کنیم.
این ویژگی است که ما را از رقبای خود فرق می کند ، یعنی اینکه بتوانیم با نیازهای بازاری که دیگر ثابت نیست ، سازگار شویم ، جایی که واکنش به موقع برای تغییر اساسی می شود. ممکن است اتفاق بیفتد که حتی قبل از شروع تولید ، یک سفارش / سفارش را تغییر دهید ، و اغلب مجبور به درخواست بارهای فوق العاده تحویل ، حداقل مقادیر متفاوت از موارد استاندارد یا فوریت های فوری در دوره های معمولی احتمالی باشید. این مسئله هیچگاه برای ما مشکلی پیش نیامده است ، بلکه به ما این امکان را می دهد تا به طور مداوم نشان دهیم که چقدر با مشتریان خود نزدیک هستیم و سازمان ما چقدر می تواند نیازهای آنها را برآورده کند ، بدون آنکه از درجه بالایی از قابلیت اطمینان و کیفیت استفاده کند. محصول می باشد.

در طی چند سال گذشته تصمیم گرفته شده است تا روی بخش بازار متمرکز شود که شامل کابل های BT ، کابل های مسطح ویژه و خاص برای کار با آسانسورها و جرثقیل های پل است. امروز ما مفتخریم که بگوییم تراول سانکاسانکا ترک را می توان شریک ایده آل برای هر اپراتور در بخش ، اعم از توزیع کننده ، عمده فروش ، شرکت یا نصب کننده در نظر گرفت.

چرخه تولید تراول کابل سانکا

چرخه تولید با خرید مس "مفتول" نیمه تمام مس که به کارخانه های سیم اولیه منتخب توسط دفتر فنی ما ارسال می شود برای تبدیل به سیم های مویرگی آغاز می شود ، که متعاقباً بخش رشته ساز ما را که مرحله اولیه آن را تشکیل می دهد ، تغذیه می کنیم.

روند تولید با فاز عایق بندی اولیه و پیوستن (ردیف) محصولات نیمه تمام ادامه می یابد که نتیجه آن به منطقه مورد نظر برای انبار قطعات نیمه تمام سرازیر می شود.
در مراحل بعدی ، از طریق مدرن ترین تجهیزات ، عملیات محافظ و شیرآلات (عمدتا به کابل های اختصاصی) انجام می شود تا چرخه تولید با فاز عایق ثانویه یا پوشش نهایی در ماده عایق کاری حاصل از محصول بدست آمده با غلاف در انجام شود. پلی وینیل کلرید (PVC) با توجه به نوع کابل در دست ساخت خاص

ه منظور حصول اطمینان از رعایت انواع مختلف کابل ها ، تمام فعالیت ها شامل استفاده از تکنیک های نوآورانه برای کنترل فرآیند است.

استفاده از این محصولات و همچنین مواد اولیه اولیه که آنها را تشکیل می دهند و البته محصول نهایی ، قابلیت ردیابی فعال را دارند که تراول سانکا سانکا ترک برای مدت دو سال با رعایت کامل روشهای کیفیت ISO 9001: 2000 تضمین می کند (ویژن 2000) صدور گواهینامه ای که ابتدا توسط تراول سانکا سانکا ترک در ژانویه 1999 به دست آمد.
مدیریت دقیق سهام انبارها ، توجه ویژه به بسته بندی محصولات هم در حلقه و هم در تانک و جستجوی حمل بارهای واجد شرایط به تراول سانکاسانکا ترک اجازه می دهد تا هرگونه نیاز تحویل را برآورده سازد.
مدیریتی که قادر به درک و برآوردن نیازهای بازار ، بهره وری و اثربخشی فرایندها و منابع شرکت ، انتخاب تأمین کنندگان ، تأیید کیفیت محصولات تراول سانکا سانکا ترک
تجربه
تجربه ، انعطاف پذیری تولید و انواع فرایندها به ما این امکان را می دهد که همیشه محصولات جدید را در قدم با بازار توسعه و عرضه کنیم.
قابلیت اطمینان
کلیه محصولات ما از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است ، که با تجهیزات تولید و پردازش برش ، تکنسین های بسیار تخصصی و جستجوی مداوم در مورد مواد اولیه مورد استفاده و تهیه شده از تأمین کنندگان قادر به تأیید کیفیت آنها تضمین شده است.
بدانید چگونه
با تقویت دانش نوین ، ما قادر به رفع نیازهای خاص مشتریان خود هستیم و حداکثر ایمنی ، کیفیت و حفاظت از محیط زیست برای بازار را تضمین می کنیم.

کلمات مرتبط با تراول کابل آسانسور سانکا

 تراول سانکا فروش تراول سانکاآسانسور خرید تراول سانکا آسانسور نصب تراول سانکاآسانسور نصاب تراول سانکا آسانسور تراول تمام مس سانکا آسانسور کارخانه تراول سانکا آسانسور آدرس کارخانه تراول سانکاآسانسور شرکت تراول سانکا آسانسور تحویل فوری تراول سانکا آسانسور سایت تراول سانکا آسانسور فروشگاه تراول سانکا آسانسور لیست قیمت تراول سانکا آسانسور تراول 24 رشته سانکا آسانسور تولید تراول سانکا آسانسور واردات تراول سانکا آسانسور نمایندگی تراول سانکا آسانسور نمایندگی انحصاری تراول سانکا آسانسور فروش عمده تراول سانکا آسانسور  sankaتراول تراول تراول کابل تراول آسانسور تراول کابل آسانسور تراول اسانسور تراول کابل اسانسور تراولکابل تراولآسانسور تراولکابل آسانسور تراولاسانسور تراولکابل اسانسور سانکا تراول سانکا تراولدتوایلر

.....

متن

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor