aish slide

درباره محصولات تراول کابل آسانسور آکیش Akish

درباره شرکت  صنعت بازرگانی آکیش     AKIS MASTINERY CABLE

کمپانی تراول کابل آکیش که فناوری آن مبتنی بر سال 1978 است ، با ادامه دادن تجربه و دانش خود با سرمایه گذاری های جدید در سیستم یکپارچه ، فعالیت خود را در بخش آسانسور آغاز کرد.
این فرآیند با تولید تراول کابل دنده اتومبیل در سال 1966 آغاز شد و با تولید کنترل پنل آسانسور با سیستم کنترل فرکانس در سال 2007 ادامه یافت. در دوره زمانی بعدی ، کمپانی تراول کابل آکیش تولید سریال را با تکمیل پروژه ماشین دنده ای که توسط کمپانی تراول کابل آکیش در TEKNOKENT تهیه شده آغاز کرد. در سال 2011. و در سال 2011 کمپانی تراول کابل آکیش تولید سریال اولین و تنها کابل انعطاف پذیر از راه دور و پر سرعت را در ترکیه آغاز کرد.

امروز ، کمپانی تراول کابل آکیش با سرمایه گذاری مداوم روی فناوری خود ، به یکی از مهمترین نهادهای ترکیه و بخش تبدیل شد. کمپانی تراول کابل آکیش ساخت محصولات با سیستم یکپارچه را در امکانات خود ادامه می دهد که در منطقه صنعتی سازمان یافته کنیا در 40،000 متر مربع مساحت و 106.000 متر مربع در کل منطقه تولید قرار دارد.
قالب سازی اتوماتیک ریخته گری مدرن ، بخش ماشینکاری با تکنولوژی بالا و آزمایشگاه های کنترل کیفیت محتوا ، کمپانی تراول کابل آکیش را به سمت تولید در استانداردهای بین المللی سوق می دهد. کمپانی تراول کابل آکیش به تحقیق و توسعه اهمیت زیادی می دهد. در این زمینه ، کمپانی تراول کابل آکیش بطور مداوم دامنه و بازده محصول را افزایش می دهد.
کمپانی تراول کابل آکیش تمام محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می کند. کمپانی تراول کابل آکیش بطور جداگانه هر قسمت از محصولات موجود در آزمایشگاه های خود را آزمایش و تجزیه و تحلیل می کند. کمپانی تراول کابل آکیش دارای گواهینامه های کیفیت ملی و بین المللی زیادی مانند ISO 9001: 2008 ، CE ، GOST ، TSEK و TSE است.
کمپانی تراول کابل آکیش بزرگترین تولید کننده تراول کابل آسانسور در ترکیه و منطقه است. ظرفیت تولید بالای کمپانی تراول کابل آکیش تا حد زیادی پاسخگوی خواسته های بخش آسانسور است. امروز ، کمپانی تراول کابل آکیش به بیش از 40 کشور در 5 قاره مختلف صادر می کند

خط مشی کیفی آسانسور آکیش    QUALITYPOLICY

آسانسور آکیش با اتکا به اعتماد که مطابق با هویت شرکت و کیفیتی که به عنوان یک سمبل این اعتماد به حساب می آید ، به دنبال تداوم توسعه در سکوهای ملی و بین المللی با سیستم مدیریت کیفیت خود است.
 آسانسور آکیش به عنوان یک شرکت تحقیق و توسعه گرا ، مصمم است:
• رضایت مشتری
• استمرار توسعه و آموزش
• بهبود کارآیی تولید
• کیفیت محصول،
• مشارکت همه کارمندان
به عنوان سیاست کیفیت و این سیاست ها به عنوان یک روش زندگی پذیرفته شده است ..

کلمات مرتبط با تراول کابل آسانسور آکیش

 تراول کابل آکیش Elevator AKIS تعمیر تراول کابل آسانسور  آکیش فروش تراول کابل آسانسور آکیش خرید تراول کابل آسانسور آکیش واردات تراول کابل آسانسور آکیش   نمایندگی رسمی تراول کابل آسانسور آکیش نمایندگی تراول کابل آسانسور آکیش فروشگاه تراول کابل آسانسور آکیش  قیمت تراول کابل آسانسور آکیش واردات تراول کابل آسانسور آکیش  تعمیر تراول کابل آسانسور  آکیش قیمت تراول کابل آکیش خدمات پس از فروش آکیش فروش تراول کابل آکیش نمایندگی رسمی آکیش خرید تراول کابل آکیش عیب یابی تراول کابل آکیش  نمایندگی انحصاری تراول کابل آکیش نمایندگی آکیش

.....

متن

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor