arian slide

درباره محصولات تابلو فرمان آسانسور آرکل

درباره شرکت تابلو فرمان آسانسور آرکل

درباره تابلو آسانسور آرکل Arkel : در سال 1998 تأسیس شد و با تولید تابلو آرکل آسانسور فعالیت خود را آغاز کرد. امروزه شرکت در زمینه های خدماتی از قبیل کارت های کنترل آسانسور ، پنل های کنترل کننده ، سیستم های نجات اضطراری ، مجموعه های تجدید نظر و زنگ دار ، درایور VVVF ، تولید واحد کنترلر یکپارچه بالابر ، طراحی و تولید سایر دستگاه های الکترونیکی مورد نیاز در آسانسور ، برند اصلی است. صنعت ، تحقیق و توسعه و مهندسی. به منظور ارائه حداكثر رضايت مشتري ، شركت به دليل توجه بسيار زيادي به تحقيقات و توسعه ، توليد ، كنترل كيفيت ، فروش و خدمات پس از فروش ، به طور مداوم به توسعه خود ادامه مي دهد. اولین صادرات را در سال 2003 انجام داد و اولین راننده موتور آسانسور ترکیه را در سال 2005 طراحی کرد. پس از استاندارد آسانسور برای ادغام اتحادیه اروپا در ترکیه ، EN81-1 / 2 افق جدیدی را برای به منظور تجدید نظر در محصولات خود وارد کرد. مطابق با این استانداردها ، از سال 2006 امکان تجارت این محصولات با کشورهای اتحادیه اروپا فراهم شد. A.Ş. هم اکنون محصولات خود را به بسیاری از مقصد ها مانند خاورمیانه ، آفریقا ، اروپا ، آسیا و حتی استرالیا صادر می کند. در سال 2013 ، راننده آسانسور یکپارچه را منتشر کرد و در 3 شرکت برتر جهان که در این زمینه فعالیت می کند ، تبدیل شده است. بعد از آن با جوایز Red Dot جایزه گرفت که یک جایزه مهم برای طراحی صنعتی با واحد کنترل آسانسور یکپارچه Arcode در سال 2014 است. از طرف دیگر ، Arcode با مسابقه جوایز فناوری که توسط بنیاد توسعه فناوری ترکیه و TUBITAK برگزار شد ، پاداش گرفت. به منظور تبدیل شدن به یک بازیگر جهانی در صنعت خود ، ساختار مشارکت این شرکت پس از فروخته شدن سهم اکثریت این شرکت به صندوق سرمایه خصوصی محلی Mediterra Capital در دسامبر سال 2016 با Melih Küçükçalık تغییر شکل گرفت. با این ساختار جدید ، A.S. در ژوئیه سال 2017 به تاسیسات جدید خود که 11.000 متر مربع مساحت بسته است منتقل شد و با بیش از 200 کارمند و مطابق با درخواست مشتری عملیات خود را ادامه می دهد. در مارس 2018 ، شعبه هند را در وادودارا افتتاح کرد و یک قدم محکم در جهت حضور یک شرکت بین المللی برداشت. در همان سال ، شرکت تولید دامنه موتور Synchronous Lift را در محدوده تولید گسترده خود گنجانید. با افزایش سهم بازار محصولات کاربر پسند با افزایش سهم بازار در بازارهای ملی و بین المللی ، جلب رضایت مشتری به عنوان هدف اصلی و بهبود جایگاه آنها در صنعت آسانسور ، با افزایش بیشتر از نظر صادرات و نوآوری.

انواع تابلو فرمان تولیدی شرکت آرکل

تابلو فرمان آرکل گیربکس

تابلو فرمان آرکل گیرلس با موتور خانه

تابلو فرمان آرکل  MRL یکپارچه

تابلو فرمان آرکل  Twin MRL

کنترلر درایو ARCUBE مخصوص موتور گیرلس آرکل

کنترلر درایو ARCUBE مخصوص موتور گیربکس آرکل

کلمات مرتبط با تابلو فرمان آرکل

 تابلو آرکل آرکل تعمیر تابلو آسانسور آرکل فروش تابلو آسانسور آرکل خرید تابلو آسانسور آرکل واردات تابلو آسانسور آرکل نمایندگی رسمی تابلو آسانسور آرکل نمایندگی تابلو آسانسور فیا فروشگاه تابلو آسانسور آرکل قیمت تابلو آسانسور آرکل واردات تابلو آسانسور آرکل تعمیر تابلو آسانسور آرکل قیمت تابلو آرکل خدمات پس از فروش تابلو آرکل فروش تابلو آرکل نمایندگی رسمی تابلو آرکل خرید تابلو آرکل عیب یابی تابلو آرکل نمایندگی انحصاری تابلو آرکل نمایندگی آرکل تابلوآسانسورآرکل تابلوآرکل تابلو آسانسور تابلوآسانسور تابلواسانسور آرکل

.....

متن

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor