eker slide

درباره موتور آسانسور Eker

درباره موتور آسانسور اکر درباره شرکت Eker ترکیه

موتور آسانسور اکر Eker یک شرکت شناخته شده در سراسر جهان و مستقر در کشور ترکیه است و یکی از تامین کنندگان ارجح در زمینه طراحی سیستم های ترمز تولید AMD در صنعت آسانسور است. از سال 1984 ، موتور آسانسور اکر Eker کیفیت محصولات را در صنعت آسانسور بهبود بخشده و توان و بازده موتورهای آسانسور خود را تا حد چشم گیری افزایش داده است. علاوه بر صنعت آسانسور ، موتور آسانسور اکر Eker در سال 2015 به عنوان موتور آسانسور اکر Eker Asansör وارد بخش موتورهای آسانسور کششی و موتورهای آسانسور دنده ای شد. با استفاده از فعالیت های تحقیق و توسعه ، تولید و تولید انبوه موتورهای آسانسور از سال 2015 آغاز شده است.

خانواده موتور آسانسور اکر Eker که قبلاً خود را در بازارهای محلی و بازارهای ملی نشان داده است ، تصمیم به تولید موتورهای کششی آسانسور و قطعات یدکی در سال 2015 گرفته است. ما همیشه "تولید قابل اطمینان و کیفیت" را به عنوان یک ماموریت در نظر می گیریم. موتور آسانسور اکر Eker ، با حمل تجربه بیش از 30 سال در بخش خودرو ، در بخش آسانسور ، به تولید آسانسور اشاره کرد. موتور آسانسور اکر Eker Asansör با تولید موتورهای کششی با کیفیت بالا و موتورهای دنده ای عدم اطمینان به بخش آسانسور را ترمیم می کند و سرمایه گذاری را بر اساس "امنیت" انجام می دهد. موتور آسانسور اکر Eker Asansör سعی دارد با دنبال کردن تحولات فناوری در بخش ، میزان موفقیت را روز به روز افزایش دهد

واردات موتور آسانسور اکر

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor