slide2 sharp

درباره محصولات شارپ

درباره آسانسور شارپ

بیش از 30 سال بنگاه اقتصادی و فداکاری شهادت تحول فن آوری موتور شارپ را از پیشگامان صنعت مهندسی آسانسور در هند امروز دارد. نمونه کارها محصولات ما شامل ساخت آسانسور دنده ، آسانسور مسافر ، آسانسور درب ، بالابر شیشه ای کپسول ، بالابر کالا ، آسانسور بدون اتاق و غیره است. موضوع مشترک نگرانی همیشگی برای کیفیت است. افزایش شهرنشینی تأثیر فوق العاده ای در توسعه آسانسور داشته است. جستجوی مداوم برای راه حل های صرفه جویی در فضا ، راه را به سمت فناوری آسانسور جمع و جور تر سوق داده است. موتور شارپ همیشه پیشگام در این زمینه بوده است. افزایش شهرنشینی تأثیر فوق العاده ای در توسعه آسانسور داشته است. جستجوی مداوم برای راه حل های صرفه جویی در فضا ، راه را به سمت فناوری آسانسور جمع و جور تر سوق داده است. موتور شارپ همیشه پیشگام در این زمینه بوده است. فن آوری آسانسور ما از ابتکاری ترین صنعت در صنعت است و از استانداردهای طراحی بالا ، ایمنی ، راحتی و عملکرد بالا فراتر رفته است. شما تضمین می کنید بهترین راه حل ها را برای نیازهای خود از طیف کاملی از سیستم عامل ها ، طرح ها و گزینه های ما پیدا کنید.

نگهداری موتور آسانسور شارپ

سرویس شارپ صرفاً یک عمل نیست. در عوض نوعی احساس است ، زیرا تیم شارپ با صمیمیت در خدمت مصرف کنندگان است

قطعات یدکی موتور آسانسور شارپ

طیف کاملی از اجزای آسانسور را برای انواع آسانسور که همیشه با کیفیت و قابلیت اطمینان بالا می چسبند ، تأمین کنید

کلمات مرتبط با شارپ

موتور شارپ Elevator motors sharp شارپ تعمیر موتور شارپ فروش موتور شارپ خرید موتور شارپ واردات موتور شارپ نمایندگی رسمی موتور شارپ نمایندگی موتور شارپ فروشگاه موتور شارپ قیمت موتور واردات موتور شارپ تعمیر موتور شارپ قیمت موتور شارپ خدمات پس از فروش شارپ فروش موتور شارپ نمایندگی رسمی شارپ خرید موتور شارپ عیب یابی موتور شارپ نمایندگی انحصاری موتور شارپ نمایندگی شارپ موتورآسانسورشارپ موتورشارپ موتور آسانسور موتورآسانسور موتوراسانسور شارپ

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor