sassi slide

درباره محصولات ساسی ایتالیا sassi

درباره موتور ساسی ایتالیا

در سال ۱۹۶۵ میلادی، در ایتالیای ویران شده از سالهای بعد از جنگ، بازسازی یک اولویت ملی بود. یکی از برجسته ترین شخصیت های این تلاش، شرکت آلبرتو ساسی بود که توسط بنیانگذار آن، آلبرتو ساسی اداره می شد، شروع به ساخت تجهیزات ساختمانی ضروری ساخت، که متخصص در تولید جعبه دنده برای آسانسور بود و به عنوان تنها تولید کننده گیربکس در اروپا، ساخت موتورهای الکتریکی را آغاز می کند. ذر سال ۱۹۸۲ Alberto Sassi که به یکی از برترین تولید کنندگان موتور گیربکس آسانسور در جهان مبدل گردیده است، تست برج ۳۰ متر برای آزمایش محصولات جدید را احداث میکند است. درسال ۱۹۹۵ مالکیت و کنترل کارخانه SMS را که خود پایه گذاری کرده بود به دست گرفته و در سال ۱۹۹۶ موفق به دریافت گواهی نامه ایزو ۹۰۰۱ میگردد.

کلمات مرتبط موتور آسانسور ساسی

موتور ساسی Elevator motors SASSI تعمیر موتور آسانسور ساسی فروش موتور آسانسور ساسی خرید موتور آسانسور ساسی واردات موتور آسانسور ساسی نمایندگی رسمی موتور آسانسور ساسی نمایندگی موتور آسانسور ساسی فروشگاه موتور آسانسور ساسی قیمت موتور آسانسور ساسی واردات موتور ساسی تعمیر موتور ساسی قیمت موتور ساسی خدمات پس از فروش ساسی فروش موتور ساسی نمایندگی رسمی موتور ساسی خرید موتور ساسی عیب یابی موتور ساسی نمایندگی انحصاری موتور آسانسور نمایندگی موتور ساسی موتور ساسی ایرانی موتور ساسی لئو موتور ساسی mf48 موتور ساسی leo موتور ساسی تورو موتور ساسی اسپانیا موتور ساسی گیرلس موتور ساسی قیمت موتور ساسی گیربکس موتور آسانسور آلبرتو ساسی موتور آسانسور آلبرتو ساسی قیمت موتور آسانسور ساسی اسپانیا موتور آسانسور ساسی mf48 موتور آسانسور ساسی خرید قیمت روز موتور آسانسور ساسی نمایندگی فروش موتور آسانسور ساسی فروش موتور آسانسور ساسی عکس موتور آسانسور آلبرتو ساسی

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor