ital slide

درباره محصولات ایتال ایتالیا ital

درباره شرکت موتور آسانسور ایتال :

شرکت ایتال گیرز در سال ۲۰۰۹، با اتکا به دانش و تجربه بیست سال مدیرانش در زمینه صنعت آسانسور، تاسیس شد.
مهارت های کافی و نیروی انگیزشی بالا، به ITALGEARS اجازه داد تا خود را در میان شرکت های اصلی ایتالیایی در زمینه طراحی، تولید و بازاریابی انواع موتور آسانسور به طور چشمگیر مطرح سازد.
نوآوری و رضایت مشتری، ستون اصلی کارایی و پیشرفت شرکت ایتال گیرز می باشد.
سیاست اصلی این شرکت بر تجزیه و تحلیل و نظارت بر هر یک از مراحل تولید و فرایند تولید تمرکز دارد که به طور خلاصه به اصل های تحقیق و توسعه، طراحی، تولید، کنترل کیفیت وابسته میباشد.

محصولات موتور آسانسور ایتال گیرز (Ital Gears)

محصولات Italgears حاصل از کار مهندسین و تکنسین های ماهر با سال ها تجربه در صنعت آسانسور است. مواد مورد استفاده، مطابق استانداردهای با کیفیت بالا و تحت کنترل دقیق پذیرش قرار می گیرند. برای اطمینان از کارکرد مناسب قطعات مکانیکی، الکتریکی و مقادیر استاندارد ارتعاش و نویز، در هر وینچ، کنترل دقیق علاوه بر تایید نهایی کیفیت زیبایی محصول، انجام می شود.

کلمات مرتبط موتور آسانسور (Ital Gears)

محصولات Italgears موتور ایتال Elevator motors ITALGEARS تعمیر موتور آسانسور ایتال فروش موتور آسانسور ایتال خرید موتور آسانسور ایتال واردات موتور آسانسور ایتال نمایندگی رسمی موتور آسانسور ایتال نمایندگی موتور آسانسور ایتال فروشگاه موتور آسانسور ایتال قیمت موتور آسانسور ایتال واردات موتور آسانسور ایتال تعمیر موتور آسانسور ایتال قیمت موتور ایتال خدمات پس از فروش ایتال فروش موتور ایتال نمایندگی رسمی ایتال خرید موتور آسانسور ایتال عیب یابی موتور ایتال نمایندگی انحصاری موتور ایتال نمایندگی ایتال مشخصات فنی موتور ایتال کاتالوگ موتور ایتال قیمت موتور ایتال نمایندگی موتور ایتال استاتیک لود موتور ایتال قیمت موتور ایتال آسانسور موتور ایتالیایی موتور ایتال گرز موتور آسانسور ایتال گرز قیمت موتور آسانسور ایتالیایی قیمت موتور آسانسور ایتال مشخصات موتور آسانسور ایتال

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor