sicor slide

درباره محصولات الکمپ Elecomp

درباره شرکت موتور آسانسور سیکور ایتالیا موتور آسانسورالکمپ

شرکت سیکور ( الکمپ) در سال ۱۹۸۳ در شهر Rovereto ایتالیا تاسیس گردید. این شرکت به صورت گسترده محصولات خود را از طریق شبکه بین المللی توزیع در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.ظرفیت سالانه تولید ۳۵۰۰ دستگاه در سال را دارد.این شرکت هم اینک در ۶۰ کشور جهان فعالیت دارد. موتور الکمپ ساخت شرکت سيکور ايتاليا يکي از پرکاربردترين و متداول ترين موتورهاي آسانسور ميباشد. سیكور ، پنج حرف ، داستانی بی نظیر كه در طی دهه ها و در سفر به آینده است. در سال 1981 بود ، در واقع ، هنگامی که پروژه بلند پروازانه تبدیل به یک موضوع ملموس شد: آنچه قبلاً تصور می شد روی کاغذ بود ، به یک تجارت واقعی تبدیل شد! شرکتی به طرق دیگری فکر می کرد ، که در یک منطقه استراتژیک راه اندازی شده است: سر محاصره در روورتو ، در استان شمال شرقی ایتالیا ترنتو ، پناهگاه شده توسط آلپ ها ، در فاصله چند ده مایل از مرز اتریش ... مارک ایتالیایی با قاطعیت برای موفقیت در خارج از کشور. با تشکر از مالکیت جدید موتور الکمپ در سال 2005 ، فعالیت این شرکت تحت فشار مثبت مدیریت جدید ، بلافاصله با تخصص در بخش آسانسور ، با تولید سیستم های کشش طناب برای حمل و نقل عمودی مردم و کالاها ، شروع به رشد کرد. برای شروع ، موتور الکمپ به معنای 200 کارمند و گردش مالی سالانه 60 میلیون یورو است ... .. با بیش از 20 میلیون یورو سرمایه گذاری در پروژه های تحقیقاتی: یک دیدگاه بلند پروازانه و دور بیننده. یک قانون ساده: "این باشد که آنچه بازار خواستار آن است ، بطور مداوم مورد توجه مشتری قرار بگیرد" فراهم شود و فراهم شود. با این دیدگاه ، موتور الکمپ طیف گسترده ای از گیربکس های سنتی و همچنین موتورهای دنده ای کمتری را برای آسانسورها فراهم می کند که به منظور ارائه راهکارهای ایمن و پیشرفته از نظر فنی برای هر نوع سیستم عامل بالابر طراحی شده است.

محصولات جدید گیربکس کمپانی سیکور موتور جدید الکمپ Re16

موتور جدید RE16 ELECOMP ،
ویژگی ها و مزایای فنی قابل توجهی را در مقایسه با MR12 سنتی ارائه می دهد مانند:
- طراحی جدید جمع و جور (مطابق با ماشینهای دنده نسل جدید سیكور) با چرخ فلك و ترمز كه مستقیماً روی موتور نصب می شود
- مجهز به پروازی بر روی شافت مخروطی (مونتاژ / جداسازی آسان بدون استفاده از تجهیزات خاص)
- به راحتی قابل جابجایی و قابل جابجایی موتور در محل بدون استفاده از تجهیزات خاص
- فن خنک کننده که در کنار موتور قرار دارد برای تأمین خنک کننده کارآمدتر و کاهش ابعاد کلی دستگاه دنده دار
- برش های کششی نصب شده بر روی شافت مخروطی (مونتاژ / جداسازی آسان بدون استفاده از تجهیزات خاص)
- با توجه به امکان جداسازی آسان / جداسازی مجدد بیشتر بسیاری از قطعات به طور مستقیم در اتاق دستگاه ، از هر نوع نصب استفاده کنید.
- نگهداری آسان

بازار جهانی موتور الکمپ ایتالیا

در حقیقت Sicor امروز می تواند ظرفیت تولید بیش از 45000 دستگاه در سال را به حساب آورد.
با هدف تولید فعلی ، بازار این شرکت در کل جهان است ، با یک سیستم تولید شرکت آماده پاسخگویی به نیازهای هر بازار خارجی است و ما را به مدل کاملاً ایتالیایی خود افتخار می کند. تصادفی نیست که ساخت شرکت Sicor در ایتالیا به بیش از 60 کشور جهان تبدیل شده است و به هزاران مشتری خدمت می کند.

رویکرد آن به نوآوری و طراحی توسط رهبران بازارهای بین المللی پاداش داده شده است به حدی که بسیاری از شرکت های چند ملیتی ، در این بخش ، موتور الکمپ را به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای تولید خود برگزیده اند. به عنوان نمونه مدل افسانه ای MR12 ، با بیش از 400000 واحد نصب شده است. در سراسر جهان ، تا کنون ، پرفروش ترین گیربکس آسانسور در رده خود است.
دستگاه های کشش طناب سیکور کاملاً در ایتالیا طراحی و مونتاژ می شوند ، در حالی که سیکور به شبکه گسترده ای از همکاران ، بیش از 200 تأمین کننده ، اپراتورهای مستقر در ایتالیا و خارجی متکی است. سیستم جدید انبار اتوماتیک ، که سرمایه گذاری اصلی در کارخانه های صنعتی جدید شرکت به طور کامل برای اهداف تولید اختصاص یافته است ، قادر است خطوط تولید را با بیش از 6000 پالت ذخیره و عرضه کند. این به موتور الکمپ اجازه می دهد تا طی 24/48 ساعت تعداد سفارشات را پردازش کند. این ظرفیت ذخیره سازی بار ، شرکت را از نظر سرعت و دقت تحویل ها در بین انعطاف پذیرترین ها در کل صنعت قرار می دهد.

خدمات پس از فروش موتور الکمپ ایتالیا

در موتور الکمپ این سرویس به گونه ای ساخته شده است که به مشتریان خود قبل و بعد از خرید و نصب واحدهای کششی ما کمک کند. برای برآوردن متنوع ترین نیازها. برای پاسخ اختصاصی از تکنسین های تخصصی ، کافیست با خدمات مشاوره فنی ما یا توزیع کننده مربوطه تماس بگیرید.

در موتور الکمپ ما در هر قدم با مشتری خود هستیم ، تا بتوانیم نیازهای آنها را بهتر درک کرده و آنها را برآورده کنیم: درست از لحظه ای که آنها با کمک تنظیم کننده ما مناسب ترین محصول را انتخاب می کنند.

همیشه SICOR سیستم های کششی طراحی شده برای ماندگاری دارد.

با این هدف ما به مشتریان خود قطعات یدکی ارائه می دهیم ، حتی برای محصولاتی که دیگر تولید نمی شوند. مشتریان ما کاتالوگ مفصلی در اختیار دارند که به آنها امکان شناسایی دقیق و سهولت کدهای لوازم یدکی لازم را می دهد.

کلمات مرتبط موتور الکمپ ایتالیا

موتور الکمپ تعمیر موتور آسانسور الکمپ فروش موتور آسانسور الکمپ خرید موتور آسانسور الکمپ واردات موتور آسانسور الکمپ نمایندگی رسمی موتور آسانسور الکمپ نمایندگی موتور آسانسور الکمپ فروشگاه موتور آسانسور الکمپ قیمت موتور آسانسور الکمپ واردات موتور آسانسور الکمپ تعمیر موتور آسانسور الکمپ قیمت موتورالکمپ خدمات پس از فروش الکمپ فروش موتور الکمپ نمایندگی رسمی الکمپ خرید موتور آسانسور الکمپ عیب یابی موتور الکمپ نمایندگی انحصاری موتورالکمپ نمایندگی الکمپ موتور الکمپ ایرانی موتور الکمپ ایتالیا موتور الکمپ تقلبی موتور الکمپ آسانسور موتور الکمپ موتور الکمپ موسی خانی موتور الکمپ موتور آسانسور الکمپ ایتالیا موتور آسانسور الکمپ ایرانی موتور آسانسور الکمپ mr13 موتور آسانسور الکمپ mr12 موتور اسانسور الکمپ ایران موتور آسانسور الکمپ موسی خانی موتور آسانسور الکمپ ایتالیا اصل موتور آسانسور الکمپ مشهد قیمت موتور آسانسور الکمپ mr13 موتور الکمپ mr12 موتور الکمپ تهران موتور الکمپ سیکور

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor