shasti slide

درباره شستی تاچ

درباره شستی آسانسور تاچ

شرکت شستی آسانسور تاچ از سال 1385 فعالیت کاری خود را در زمینه تولید انواع پنل های لمسی آسانسور مطابق با سیستم ، تابلو فرمان های ایرانی ( عدم کارایی پنل های لمسی وارداتی با تابلو های ایرانی ) اقدام به طراحی و تولید پنل های لمسی یا شستی تاچ آسانسور نمود و به اولین و بزرگترین تولید کننده پنل های شیشه ای تمام لمسی آسانسور نایل گردید . شرکت با هدف افزایش و توسعۀ فعالیت های خود، اقدام به واگذاری نمایندگی در بیشتر استان ها و شهرستان ها نمود و خوشبختانه دامنۀ فعالیت شرکت در خارج از مرزهای ایران نیز گسترش یافته و به بازارکشورهای عراق و افغانستان راه یافته است . درطراحی های این شرکت از استانداردEN81 اروپا و چیپست های صنعتی شرکت Microchip آمریکا و همچنین از قطعات SMD ، جهت طول عمر زیاد و کیفیت مطلوب استفاده می شود. پنل های لمسی شرکت دارای 30 نوع رنگ متنوع ودر اندازه مختلف که قابلیت اجرایی داشته باشد ( نسبت به سلیقه و سفارش مشتری ) با سیم کشی آماده نصب ارائه می گردد. پنل های این شرکت با شیشه نشکن و لمینت شده جهت ایمنی بالا با 18 ماه گارانتی و خدمات مادالعمر ارائه می گردد.

کلمات مرتبط با شستی آسانسور تاچ

شستی تاچ شاستی تاچ شسی تاچ شستی آسانسور تاچ شاستی آسانسور تاچ شسی آسانسور تاچ فروش شستی تاچ تولید شستی تاچ شرکت شستی تاچ شستی تاچ قیمت شستی تاچ پنل داخل تاچ

عنوان

متن

عنوان

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor