aktel slide

درباره شستی آسانسور اکتل Aktel

درباره شستی اکتل ترک

ما با داشتن مزیت های داشتن یک شرکت تثبیت شده و کارهای موفق ما ، موفق شده ایم که در زمینه دکمه و دکمه یکی از مهمترین شعبه های بخش آسانسور ، شرکت پیشرو باشد. ما همیشه یک قدم با زیرساخت های فنی خود در حوزه تولید و خدمات خود داشته ایم و تیم قدرتمند و پویا ما از منظر شرکت کار می کند. با تشکر از کارهای نوآورانه ما که از پیشرفت های فناوری پیروی می کنند ، ما به یک سازمان با الهام از شرکت های دیگر تبدیل شده ایم. ما قدمهای محکمی برداشته ایم و به این كار ادامه می دهیم.

کلمات مرتبط با شستی اکتل

شستی اکتل شاستی اکتل شسی اکتل شستی آسانسور اکتل شاستی آسانسور اکتل شسی آسانسور اکتل فروش شستی اکتل تولید شستی اکتل شرکت شستی اکتلc شستی اکتل قیمت شستی اکتل پنل داخل اکتل

عنوان

متن

عنوان

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor