gustav wolf slide

درباره سیم بکسل گوستاولف Gustav wolf

درباره شرکت سیم بکسل گوستاولف آلمان

شرکت گوستاولف آلمان که فعالیت های خود را در زمینه تولید سیم بکسل از سال 1737 آغاز نموده بود در سال 1887 بصورت رسمی عضو انجمن تولید کنندگان صنعتی آلمان قرار گرفت. این شرکت که یک کمپانی خانوادگی محسوب میشود با انتقال کارخانه در سال 1912 به منطقه “گوترسلو” و گسترش مساحت کارخانه و حجم تولید به تولید گسترده تر سیم بکسل بالاخص سیم بکسل با مقاصد حفاری پرداخت. در سال 1936 شرکت گوستاولف آلمان با به ثبت رساندن اختراعی کارامد در زمینه بافت سیم بکسل که به PAWO معروف است و به کاهش تمرکز تنش در طول سیم بکسل کمک می کند کمک شایانی به بهبود کیفیت این قطعه صنعتی پرداخت. در سال در سال 1991 و پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی با به راه انداختن دوباره کارخانه تولیدی در آلمان شرقی در منطقه “نبرا” و افزایش تولیدات و نمایندگان پخش محصولات در اروپا گامهایی به سمت جهانی شدن برداشت.

چندین دهه تجربه در تولید سیم های فولادی با کیفیت بالا ، طناب فولادی و سیم بگسل دارد. ما به محصولات با کیفیت ، ایمنی و آینده متعهد هستیم.
پروفایل کاربری از یک کارخانه کوچک طناب محلی در طی سالیان متمادی گروه بین المللی شرکت ساخته شده است. سیم بکسل گوستاولف- این نام در سراسر جهان با کیفیت و ایمنی همراه است. در شش کارخانه در داخل و خارج از کشور سیم و طناب از جمله محصولات ویژه با بالاترین سطح کیفیت تولید می شود.

GUSTAV WOLF
نام ما در سطح جهانی با کیفیت و ایمنی همراه است.
در هفت سایت تولیدی در آلمان و خارج از کشور ما سیمهای فولادی و طناب های فلزی برتر تولید می کنیم. ما در بسیاری از بازارها در سراسر جهان خدمت می کنیم. دامنه کاربرد سیم و طناب ما به همان اندازه محصولات خودمان متنوع است. در صنعت آسانسور ، معماری ، کشتی سازی ، خودرو و مبلمان ، گوستاو گرگ با ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان خود خدمت می کند.

تاریخچه سیم بکسل گوستاولف

شرکت گوستاولف آلمان که فعالیت های خود را در زمینه تولید سیم بکسل از سال 1737 آغاز نموده بود در سال 1887 بصورت رسمی عضو انجمن تولید کنندگان صنعتی آلمان قرار گرفت. این شرکت که یک کمپانی خانوادگی محسوب میشود با انتقال کارخانه در سال 1912 به منطقه “گوترسلو” و گسترش مساحت کارخانه و حجم تولید به تولید گسترده تر سیم بکسل بالاخص سیم بکسل با مقاصد حفاری پرداخت. در سال 1936 شرکت گوستاولف آلمان با به ثبت رساندن اختراعی کارامد در زمینه بافت سیم بکسل که به PAWO معروف است و به کاهش تمرکز تنش در طول سیم بکسل کمک می کند کمک شایانی به بهبود کیفیت این قطعه صنعتی پرداخت. در سال در سال 1991 و پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی با به راه انداختن دوباره کارخانه تولیدی در آلمان شرقی در منطقه “نبرا” و افزایش تولیدات و نمایندگان پخش محصولات در اروپا گامهایی به سمت جهانی شدن برداشت.

نگاهی به تاریخچه شرکت گوستاوولف

2012 افتتاح کارخانه تولید طناب های جرثقیل در مجارستان.
2010 سیم بکسل گوستاولف یک مرکز لجستیک جدید در 14،000 متر مربع در روولبن افتتاح کرد.
2007 شروع موفقیت آمیز طناب های هسته فیبر در شرکت طناب Gustav Wolf Ltd. Ltd. سوژو (چین).
2006 امضای قرارداد مشترک سرمایه گذاری در چین برای تولید طناب آسانسور برای بازار چین ، سایت تولید جدید Gustav Wolf Suzhou ، در نزدیکی شانگهای.
2005 نصب دفتر فروش در هنگ کنگ / چین برای ارتقاء فروش طناب آسانسور در آسیا.
2004 شروع کار مشترک سرمایه گذاری برونتون - دبی ، اولین کارخانه طناب سیم در منطقه عربی.
2003 استارت گوستاولف هند با تولید سیم بند فولادی و طناب های گالوانیزه ای با کشش بالا.
ساختمان جدید دفتر و متمرکز کردن تولید در Gütersloh.
2002 پیاده سازی یک مرکز لجستیک مستقل در هرزبروک در نزدیکی گوتلروه ، که در آن همه حمل و نقل طناب و لوازم جانبی و همچنین حمل و نقل با هم هماهنگ هستند.
1998 گسترش شبکه توزیع از طریق شرکای فروش در ایالات متحده ، بریتانیا ، ترکیه و استرالیا (نگاه کنید به گوستاولف در سطح جهان).
1995 خرید STAL آسیاب رسم (ریچشوفن - فرانسه) از گروه Dunlop و افزایش تولید سیم مهره.
1991 بازگشایی و گسترش یک کارخانه در نبرا در آلمان شرقی سابق کار می کند. گسترش مداوم کارخانه فرعی Gustav Wolf Nebra برای تبدیل شدن به یک مکان تولید مهم برای آسانسور و طناب های جرثقیل.
1987 گسترش تولید سیمهای برنجی با کشش بالا برای صنعت شیلنگ هیدرولیک.
1955 پیاده سازی تولید سیم مهره.
1936 برای وسیله ای برای تغییر شکل طناب به نام PAWO (ولف ثبت اختراع). امروز ، PAWO ابزاری شناخته شده در تولید طناب است. باعث کاهش استرس باقیمانده در طناب می شود.
1912 تغییر مکان از Bielefeld به Gütersloh و گسترش تولید. محصول اصلی طناب های سیم فولادی برای صنعت معدن بود.

1887 ایجاد شرکت Gustav Wolf از یک شرکت خانوادگی موجود از سال 1737 ، شروع به تولید طناب های سیم فولادی.

سنت و آینده

سیم بکسل گوستاولف با بیش از 100 سال سنت برای آینده سازگار است و با تجربه چندین ساله ما به فناوریهای جدید با راه حلهای هوشمندانه پاسخ می دهیم و همواره در تلاش برای پیشرفت هستیم.

ساخت محیطی آگاهانه

حفاظت از محیط زیست برای گوستاولف دارای اولویت بالایی است. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات سازگار با محیط زیست ، به روز رسانی فنی را برطرف کنیم.
بهترین نمونه این اجاق گاز جدید ما 32 * است. در اینجا از سیستم های کنترل مشعل بنزین مؤثرتر و بهتر استفاده شده است. این اثر را دارد: بنزین کمتری برای همان تناژ - در مدت زمان مشابه ، تولید بیشتری امکان پذیر است.
بنابراین یک همزیستی کاملی از محیط و اثربخشی: به دلیل اجاق گاز سازگار با محیط زیست جدید ، ما به افزایش تولید 40 تا 50 درصد رسیده ایم!
در واقع بهترین نمونه از این گواهینامه ISO 14001: 2004 ماست.

گواهینامه ها و استانداردها

آگاهی از کیفیت ناشی از گفتگوی مداوم با همه کارکنان است. این تعامل پایه و اساس توسعه عملی محصولات ما است که به طور همزمان منجر به پیشرفت در فرآیندهای تولیدی ما می شود.
امنیت آینده
هدف ما تنها توسعه محصول نیست بلکه پیشرفت در اجرای فناوریهای جدید تولیدی مقرون به صرفه است. ما به طور جدی روی روشهای تولید سازگار با محیط زیست کار می کنیم. با توجه به تعامل تقاضای مشتری و تجربه کارکنان ما آینده را شکل می دهیم.
سالهاست که ما با یک سیستم مدیریت کیفیت گسترده کار می کنیم. این سیستم مطابق با DIN EN ISO 9001 و DIN EN ISO 14001 توسط TÜV تأیید شده است.

سیم بکسل گوستاولف آلمان

شرکت آلمانی گوستاولف یکی از پیشگامان در تولید سیم بکسل های آسانسوری در دنیا محسوب میشود که محصولات خود را با برند گوستاولف همراه با سرتیفیکت های ویژه و پلاک مخصوص بر روی قرقره در دنیا عرضه می کند. سیم بکسل آسانسوری گوستاولف آلمان که بصورت 8 استرندی و با مغزی کنفی و فولادی عرضه می شود در سایز های 8، 9، 10 و 11 میلیمتر بیشترین مصرف را داشته که استرندی سبز رنگ بعنوان نشان سیم بکسل آسانسوری گوستاولف در بازار موجود می باشد. قیمت سیم بکسل آسانسوری گوستاولف نسبت به برند های دیگر و نمونه های چینی موجود در بازار بسیار بالاتر می باشد که به سبب کیفیت بالا و طول عمر آن می باشد. برند گوستاولف آلمان محصولات خود را با رعایت بالاترین استاندارد های کشور آلمان که خود قلب تپنده صنعت در دنیا محسوب میشود تولید می کند و از پیشگامان تبیین استاندارد های تولید سیم بکسل در دنیا می باشد. بگونه ای که استاندارد های ISO, DIN, EN بکار رفته در تولید سیم بکسل که به تبیین استاندارد ابعادی، بافت و کشش این قطعه صنعتی می پردازد توسط گروه صنعتی گوستاولف و به پیشنهاد این گروه در طول زمان دستخوش تغییراتی شده است که بیانگر سابقه و توانایی بالای گوستاولف در تولید سیم بکسل می باشد.

مشخصات و مزایای سیم بکسل گوستاولف آلمان

سیم بکسل گوستاولف آلمان با شعار “ارتباط با جهان از طریق کیفیت و امنیت” به تولید انبوه سیم بکسل در رده های کاربری مختلف در آلمان و 7 نقطه دیگر جهان می نماید. کاربری سیم بکسل گوستاولف در زمینه آسانسور، معماری، کشتی سازی، اتوماسیون و صنایع تولید کننده تجهیزات صنعتی و خانگی می باشد. سیم بکسل گوستاولف آلمان با بیش از 100 سال سابقه مستمر و موفق در امر تولید انواع سیم های فولادی و با بکار گیری تکنولوژی مدرن در جهت نوسازی و بهبود کیفیت خود قدم بر میدارد. برخی مزایای استفاده از سیم بکسل گوستا آلمان عبارتند از:

تنوع تولیدات گوستاولف: هدف از استفاده از سیم بکسل هر چه باشد چه هدف لیفتینگ باشد، نگه داری و حفظ بار، برش سنگ، ایجاد اتصال، چه جدا سازی و ایجاد توری گوستاولف آلمان سیم بکسلی مناسب برای صنعت مورد نظر با دارا بودن حداکثر راندمان کاری تولید می کند.
طول عمر و راندمان کاری: کیفیت سیم بکسل گوستاولف آلمان نه تنها در مقاومت کششی و تنسایل بالا بلکه در وزن پایین در واحد طول، طول عمر بالا و پایین بودن نرخ افزایش طول بر واحد نیرو می باشد. کیفیت و طول عمر بالای سیم بکسل گوستاولف بر اثر استفاده از مفتول هایی با حداکثر کیفیت در تولید استرند ها و مکانیزم کاملا مهندسی تولید می باشد. کلیه سیم بکسل های گوستاولف آلمان قبل از عرضه به بازار بصورت کامل مورد تست قرار گرفته و همراه با تست ریپورت عرضه میشوند.

عنوان

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor