celikray slide

درباره محصولات ریل آسانسور چیلیک celikrey

درباره شرکت نمونه

شرکت آهن و فولاد ğelikoğlu در کارابک تاسیس شد که محل تولید آهن و فولاد است. شرکت ما در بخش آهن و فولاد فعالیت می کند و با رعایت استانداردها و عدم ترک ایدئولوژی های با کیفیت ، فعالیت خود را ادامه می دهد. کارخانه ما در مساحت 50،000 متر مربع واقع شده است که 25،000 متر مربع آن بسته است. به عنوان CELİKRAY ، ما 5000 تن ظرفیت تولید راه آهن آسانسور ماهانه و 120،000 ظرفیت نورد گرم سالانه داریم. ما فعلاً محصولات خود را به بیش از 30 کشور در سراسر جهان صادر می کنیم. در سال 1998 این شرکت شروع به کار تخصصی خود در بخش فولاد و کارکنان با تجربه به سمت تولید راه آهن آسانسور کرده است. نام تجاری ÇELİKRAY طی چند سال در بخش آسانسور ترکیه مشهور شده است. شرکت ما محصولات واجد شرایط را به بخش آسانسور عرضه می کند و از سال 2001 صادرات را آغاز کرده است. برای رسیدن به مشتریان و گروه های هدفمند در بازار داخلی و فروش محصولات خود ، باید روابط نزدیک تری با گروه های هدفمند خود برقرار کنیم. لذت مشتری داخلی و بین المللی به عنوان ضمانت سرمایه گذاری های زیر تلقی می شود. ما به انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه برای تحلیل ابزارهای دستیابی به مشتریان و یافتن مشتریان جدید با انجام نتایج بازار می پردازیم.

کلمات مرتبط با ریل آسانسور چیلیک

ریل چیلیک ترکیه ریل آسانسور چیلیک ترکیه فروش ریل آسانسور چیلیک ترکیه خرید ریل آسانسورچیلیک ترکیه نصب ریل آسانسورچیلیک ترکیه نصاب ریل آسانسورچیلیک ترکیه فروشگاه ریل آسانسورچیلیک ترکیه انبار ریل آسانسورچیلیک ترکیه پشت بند ریل آسانسورچیلیک ترکیه پیچ و مهره ریل آسانسورچیلیک ترکیه مطعلقات ریل آسانسورچیلیک ترکیه واردات ریل آسانسور چیلیک ترکیه ریل آسانسور ریلاسانسور چیلیک ریل چیلیک ریلچیلیک

.....

متن

.....

متن

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor