turkray slide

درباره محصولات ریل آسانسور ترک ریل ترکیه

درباره شرکت نمونه

شرکت آهن و فولاد ğelikoğlu در کارابک تاسیس شد که محل تولید آهن و فولاد است. شرکت ما در بخش آهن و فولاد فعالیت می کند و با رعایت استانداردها و عدم ترک ایدئولوژی های با کیفیت ، فعالیت خود را ادامه می دهد. کارخانه ما در مساحت 50،000 متر مربع واقع شده است که 25،000 متر مربع آن بسته است. به عنوان ترک ریل، ما 5000 تن ظرفیت تولید راه آهن آسانسور ماهانه و 120،000 ظرفیت نورد گرم سالانه داریم. ما فعلاً محصولات خود را به بیش از 30 کشور در سراسر جهان صادر می کنیم. در سال 1998 این شرکت شروع به کار تخصصی خود در بخش فولاد و کارکنان با تجربه به سمت تولید راه آهن آسانسور کرده است. نام تجاری ترک ریلطی چند سال در بخش آسانسور ترکیه مشهور شده است. شرکت ما محصولات واجد شرایط را به بخش آسانسور عرضه می کند و از سال 2001 صادرات را آغاز کرده است.

برای رسیدن به مشتریان و گروه های هدفمند در بازار داخلی و فروش محصولات خود ، باید روابط نزدیک تری با گروه های هدفمند خود برقرار کنیم. لذت مشتری داخلی و بین المللی به عنوان ضمانت سرمایه گذاری های زیر تلقی می شود. ما به انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه برای تحلیل ابزارهای دستیابی به مشتریان و یافتن مشتریان جدید با انجام نتایج بازار می پردازیم.

کلمات مرتبط با ریل آسانسور چیلیک

ریل ترک ریل ترکیه ریل آسانسور ترک ریل ترکیه فروش ریل آسانسور ترک ریل ترکیه خرید ریل آسانسور ترک ریل ترکیه نصب ریل آسانسور ترک ریل ترکیه نصاب ریل آسانسور ترک ریل ترکیه فروشگاه ریل آسانسور ترک ریل ترکیه انبار ریل آسانسور ترک ریل ترکیه پشت بند ریل آسانسور ترک ریل ترکیه پیچ و مهره ریل آسانسور ترک ریل ترکیه مطعلقات ریل آسانسور ترک ریل ترکیه واردات ریل آسانسور ترک ریل ترکیه ریل آسانسور ریلاسانسور ترک ریل ریل ترک ریل ریل ترک ریل

.....

متن

.....

متن

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor