slide gmv

درباره محصولات آسانسور هیدرولیک GMV

تاریخچه شرکت تولید آسانسور هیدرولیک GMV

شرکت GMV در سال 1958 تأسیس شد. آسانسور هیدرولیک GMV از بزرگترین تولید کننده قطعات هیدرولیک در جهان برای بالابرهای مسافری (آسانسور) و بالابر کالا-مسافر است. بیش از 800000 آسانسور در سراسر جهان مجهز به واحدهای هیدرولیک GMV هستند و هر ساله ده ها هزار دستگاه جدید را در اختیار ما قرار می دهیم. GMV آسانسور هیدرولیک  همچنین مونتاژ آسانسور مانند درها ، کابین ها ، کارفریم ها ، درایوهای برقی و بسیاری از قطعات و قطعات دیگر را تولید می کند.

 

وضعیت GMV آسانسور هیدرولیک در بازارهای جهانی

در حال حاضر GMV در صنعت عمدتا از ساخت آسانسورهای کامل شناخته می شود. این تنها شرکت در جهان است که درایوهای اصلی هیدرولیک و برقی خود را برای آسانسورها تولید می کند.

 

...

متن ...

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor