slide coam

درباره محصولات آسانسور هیدرولیک کوآم coam

درباره شرکت آسانسور هیدرولیک کوآم coam:

طي سالها تجـربه در طراحي و توسعه، کوام در سال 1962 براي ساخت قطعات هيدروليک آسانسـور تاسيس شد. مشکلات سنتي در سيستم‌هاي هيدروليک و پروژه‌هاي ويژه منجر به توسعه طيف گسترده‌اي از محصولات و راه‌حل‌ها براي نيازهاي مختلف و اهداف اين شرکت شده است. در کنار مهارت‌هاي طراحي و ساخت، شرکت کوام محصولات خود را مطابق با استانداردهاي کنترل کيفيت تاييد شده توسط سازمان‌هاي شناخته شده در سراسر جهان ارائه مي‌نمايد، انعطاف پذيري و توجه به تکامل در بازار و رضايت مشتري را تضمين مي‌کند. کوام سازنده بزرگترين سيلندرهاي حال حاضر دنيا در صنعت آسانسورهاي هيدروليک مي‌باشد و سايزهاي توليد شده در اين شرکت در هيچ کارخانه‌اي در دنيا تا به حال توليد نشده است. کيفيت ساخت و تجربه‌ي طولاني در طي ساليان متمادي همکاري با معتبرترين پروژه‌هاي انجام شده در اين صنعت در سراسر جهان کوام را تبديل به بخشي از هويت صنعت هيدروليک در تاريخ آسانسور کرده است.

Coam در سال 1962 تأسیس شد و با گذشت سالها ، تجربه ای ارزشمند در طراحی و ساخت اجزای هیدرولیک برای آسانسورها ایجاد کرده است حرفه سنتی برای سیستم های خاص و بزرگ منجر به توسعه طیف گسترده ای از محصولات و راه حل ها برای نیازها و اهداف مختلف شد. در کنار طراحی و مهارت های ساخت ، شرکت می تواند تحویل دقیق ، استانداردهای کیفیتی را که توسط سازمانهای شناخته شده در سراسر جهان تأیید شده اند ، انعطاف پذیری و توجه به تحولات بازار و نیازهای مشتریان تضمین کند.

امروزه C.O.A.M با تشکر از تجربه ای که صاحبان و همکاران خود در آن کسب کرده اند ، در جهت ارتقا و به روز رسانی برای اعطای به مشتریان خود با همان کیفیت ، قابلیت اطمینان و خدمات مانند همیشه ، ادامه می یابد.
تأسیسات باکیفیت و ماندگار ما در سراسر جهان قرار دارد و برخی از آنها بخشی از تاریخچه آسانسور هیدرولیک هستند.
قطعات یدکی هر نصب ساخته شده توسط Gebauer یا C.O.A.M. و هر قسمت قطعات FIAM همیشه در صورت درخواست کتبی در دسترس است.

...

متن ...

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor