arian slide

درباره محصولات تابلو فرمان آسانسور داتیس

درباره شرکت تابلو فرمان آسانسور داتیس

تولیدکننده انواع تابلو فرمان و شاسیلمسی آسانسور، فعالیت خود را در سال 1386در صنعت آسانسور آغاز نمود. در طول اینسالیان همواره با شناسایی نیازهای صنعت،گا مهای موثری در راستای رفع آنها برداشتهاست و توانسته خود را به عنوان شرکتیخاق، راهگشا، نوآور و پیشرو در صنعتمعرفی نماید و با تکیه به این باور کههمواره راه بهتری هست... از عنوان خود دفاع کند.

خدمات و پشتیبانی تابلو آسانسور داتیس

ساختار پشتیبانی داتیس، به صورت متمرکز م یباشد. این که درکدام منطقه جغرافیایی قرار دارید اهمیت ندارد، تنها با یک تک زنگ، کارشناسان مرکز خدمات با شما تماس م یگیرند. برتری خدمات از چگونگی تفکر و عمل ما سرچشمه م یگیرد و به حل یک مشکل خلاصه نم یشود، بلکه به لحن محترمانه در تماس تلفنی، پاسخ سریع درخواست و تاش برای پیشرفت مداوم مربوط است.خدمات و پشتیبانی داتیسساختار پشتیبانی داتیس، به صورت متمرکز م یباشد. این که درکدام منطقه جغرافیایی قراردارید اهمیت ندارد، تنها با یک تک زنگ، کارشناسان مرکز خدمات با شما تماس م یگیرند.برتری خدمات از چگونگی تفکر و عمل ما سرچشمه م یگیرد و به حل یک مشکل خلاصهنم یشود، بلکه به لحن محترمانه در تماس تلفنی، پاسخ سریع درخواست و تاش برای پیشرفتمداوم مربوط است.

سوالات متداول در تابلو فرمان داتیس

با اینکه فیوز 3فاز JH و فیوزهای تکفاز FR,FS,FT وصل است تابلو فرمان روشن نمیشود؟ نمایشگر Unbalance در حال چشمک زدن است فازهای R,T همنام میباشند و یا حداقل یکی از آنها قطع است. تلبلو فرمان خطای In-Phase Unbalance میدهد؟ قطع یکی از فازهای ورودی همنام شدن فازها افت ولتاژ عدم اتصال نول یا جابجایی سیم کشی نول عامل است. تابلو فرمان هشدار Phase Reverse Warn یا Reverse-PH Reverse میدهد؟ نمایشگر PH.Reverse چشمک میزند.جای دو فاز R,T را جابجا کنید.تابلو فرمان داتیس مجهز به سیستم اصلاح فاز هوشمند میباشد و بنابر این با وجود این هشدار در صورت عدم حضور سرویسکار هم به کار خود ادامه میدهد و جابجایی فاز را خطا نمیداند با این حال تصحیح جای فازها در زمان حضور سرویسکار الزامی است. در حالت رویزیون جهت حرکت موتور برعکس است؟ فقط جای ترمینالهای V1,W1 را جابجا کنید. در حالت نرمال جهت حرکت موتور برعکس است. فقط جای ترمینالهای V2,W2 را جابجا کنید. تابلو فرمان خطای FTO Error میزند؟ ایراد در سیم کشی و یا خرابی مقاومت حرارتی موتور جهت تست موقتا FTO را به GND پل کنید. هنگام روشن شدن موتور از موتور صدای عجیبی شنیده میشود و کابین به سمت بالا حرکت نمیکند؟ ابتدا از صحت و ترتیبدرست سیم کشی ترمینالهای موتور مطمئن شوید و سپس ترمینالهای W1,V1 را با یکدیگر عوض نمایید. قبل از اتصال سیم های RS1,RS2 برد کارکدک روشن نمیشود؟ ترمینالهای VLLو80 نسبت به هم باید دارای 24VDC باشد .در غیر این صورت از اتصال ترمینال 80 و عدم قطعی سیم های تراول مربوطه مطمئن شوید. با اتصال سیم های RS1,RS2 ارتباط برقرار نمیشود و همچنان بر روی نمراتور کارکدک CL نمایش داده میشود؟ احتمالا جابجایی در اتصال سیم های RS1,RS2 و همچنین قطعی سیم های تراول را بررسی نمایید. تابلو فرمان خطای MRV&CRV Error میدهد؟ همزمان بودن رویزیون تابلو و کابین علت این خطا است.اگر کلید رویزیون کابین بر روی نرمال است و CRV خاموش میباشد از اتصال صحیح تراول CRV و عدم قطع بودن تراول مربوطه مطمئن شوید. با وجود اطمینان از اتصال کنتاکت های مدار ایمنی بین 92 و 110 هیچکدام از نمایشگرهای مدار ایمنی از جمله نمایشگر 92 روشن نیست؟ به دلیل ایجاد اتصالی در مدار ایمنی فیوز 110 عمل کرده است ابتدا با برطرف کردن اتصالی و سپس ریست کردن فیوز دیجیتال و در صورت نیاز تعویض فیوز 110 ایراد بر طرف میشود. نمایشگر 90 روشن است ولی از 71 به بعد خاموش میباشد و تابلو فرمان خطای Safety Cut on 71 را نمایش میدهد؟ پل تین 90 و 71 در ترمینالهای مربوط به تراول کابل باید بر قرار باشد.

کلمات مرتبط با تابلو فرمان داتیس

تابلو فرمان داتیس تابلوآرمانفراز تابلو داتیس فروش تابلو داتیس دفتر مرکزی تابلو داتیس آدرس شرکت تابلو داتیس تلفن شرکت داتیس خدمات تابلو داتیس سایت شرکت داتیس تابلو گرلس داتیس تابلو تلفیقی داتیس سایت شرکت داتیس لیست قیمت تابلو داتیس کارخانه تابلو داتیس تعمیر تابلو آسانسور داتیس فروش تابلو آسانسور داتیس خرید تابلو آسانسور داتیس واردات تابلو آسانسور داتیس آموزش نصب تابلو آسانسور داتیس آموزش سیم کشی تابلو آسانسور داتیس تعمیر کار تابلو آسانسور داتیس رفع خرابی تابلو آسانسور داتیس شرکت تابلو آسانسور داتیس نمایندگی تابلو آسانسور داتیس فروشگاه تابلو آسانسور داتیس تحویل فوری تابلو آسانسور داتیس کارخانه تابلو آسانسورداتیس لیست قیمت تابلو آسانسور داتیس فروش مستقیم تابلو آسانسور داتیس جعبه ریویزیون تابلو آسانسور داتیس تابلو هیدرولیک آسانسور داتیس تابلو آسانسور تابلوآساتسور تابلواسانسور

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor