arian slide

درباره محصولات تابلو فرمان آسانسور آرمان فراز

درباره شرکت تابلو فرمان آسانسور آرمان فراز

شركت تابلو فرمان آرمان فراز تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور ، فعاليت خود را در سال 1377 ، در تهران با طراحي تابلوي فرمان ميكروكنترلري آسانسور آغاز نمود . در ابتدا به بررسي نيازهاي بازار ايران و منطقه پرداخت و با در نظر گرفتن امكانات فني موجود و استاندارد هاي بين المللي ، كار طراحي را يك سال بعد به پايان رسانيد و اولين محصول خود را در سال 1378 به بازار عرضه نمود . تابلوهاي ساخت اين شركت هم به لحاظ اقتصادي و هم به لحاظ كارآيي داراي ويژگي هاي خاص خود مي باشد .تيم طراحي شركت تابلو فرمان آرمان فراز (تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور) همواره سعي در نوآوري و ارتقاي محصول همراه باتكنولوژي روز دنيا داشته است. از اين رو از سال 1384 عضويت انجمن تخصصي مراكز تحقیق و توسعه صنايع و معادن را داراست. و همواره با شركت در همايش ها و نمايشگاههاي متفاوت در اين عرصه موفق بوده است. شرکت تابلو فرمان آرمان فراز پ(تولید کننده تابلو فرمان آسانسور) که با بهره گيري از توانايي مهندسين و کادر فني خود اقدام به طراحي و توليد تابلوي فرمان کنترل ميکروپروسسوري آسانسور منطبق بر استاندارد EN81 اروپا نموده ، توانسته است طي سال هاي گذشته ، رضايت مشتريان خود که از جامعه محترم آسانسور ايران و سازندگان ساختمان و شهروندان گرامي مي باشند را جلب نموده ، همواره با هدف پاسخگويي به نياز مشتري خود و ايجاد واحدهاي توانمند خدمات و آموزش گام هاي موثري در جهت بهبود کمي و کيفي محصولات خود بردارد .

شرکت در نمایشگاها و گواهینامه هاو خدمات پس از فروش شرکت آرمان فراز

تابلو فرمان آرمان فراز با حضور در نمایشگاه های صنعت ساختمان و آسانسور , یکی از فعال ترین شرکت ها در نمایشگاه های بین المللی ساختمان تهران , و نمایشگاه های بازرگانی در شهر های مشهد , اصفهان , همدان , شیراز , تبریز و ... طی سال های اخیر بوده است . حضور در نمایشگاه های TUYAP استانبول , ازمیر ترکیه , سلیمانیه عراق و مسقط عمان 2015 در سال های اخیر در از دیگر افتخارات تابلو فرمان آرمان فراز می باشد. در دنياي صنعتي كنوني ، آنچه كه مي تواند براي خريدار آرامش ذهني ايجاد كند و او را از نگراني ها و مشكلات تجهيزات صنعتي گوناگون و كمبود هاي بعدي آن خصوصا اتلاف زمان و ضررهاي جاني برهاند ، پشتيباني و خدمات سيستماتيك ، و سريع مي باشد كه در هنگام نياز به وي ارائه شود . واحد تضمین کیفیت تابلو فرمان آرمان فراز (تولید کننده تابلو فرمان آسانسور) جهت رضایت مشتریان اقدام به ارئه فرم نظر سنجی از مشتریان نموده است. در همين راستا و با نگرش به آينده ، شرکت تابلو فرمان آرمان فراز (تولید کننده تابلو فرمان آسانسور) گواهي نامه ISO 9001-2008 و استاندارد معتبر دنيا CE را دريافت نموده است. شرکت تابلو فرمان آرمان فراز (تولید کننده تابلو فرمان آسانسور) جهت ارتقا کیفیت و افزایش توان تولید در سال 1389 موفق به راه اندازی خط مونتاژ SMT شد. در این واحد فیبر های الکترونیک توسط دستگاه های قعطه گذاری اتوماتیک با تکنولوژی پیشرفته شرکت SUMSUNG کره جنوبی به ظرفیت شصت هزار قطعه در ساعت با حداکثر دقت مونتاژ می شوند و همچنین قلع کاری فیبر ها توسط دستگاه تمام اتومات موج قلع انجام می گیردو در نهایت تمام محصولات بصورت صد درصد تست و QC می شوند.تابلو فرمان آرمان فراز در سال 1388 , موفق به چاپ جلد اول کتاب جامع آسانسور و پله برقی گردید. با توجه به استقبال بی نظیر علاقمندان , جلد دوم , سوم و چهارم کتاب جامع آسانسور و پله برقی نیز به مرحله چاپ رسیدند. در راستای ارتقای سطح علمی صنعت آسانسور , با بهره گیری از کادر علمی خبره آموزش تابلو فرمان آرمان فراز چاپ این کتب را تا ده جلد برای سال های آتی برنامه ریزی کرده است. واحد آموزش تابلو فرمان آرمان فراز در سال 1393به منظور ترویج فرهنگ ایمنی کار با سرمایه گذاری قابل توجه اقدام به تجهیز کارگاه کار در ارتفاع با همکاری مرکز پژوهش های فنی و حرفه ای نموده است. تمامي محصولات از زمان توليد به مدت يك سال در گارانتي شركت بوده ، هر گونه ايراد با ارائه گزارش فني پشتيباني در اسرع وقت رفع مي گردد . مديريت شركت تابلو فرمان آرمان فراز ، به لزوم ارائه خدمات و سرويس سريع ، اقدام به ايجاد نمایندگی های مجرب و مسئول در شهرستان ها نموده است به طوري كه ارائه سرويس در كمتر از 24 ساعت امكان پذير شده است . راه اندازی CRM یکی از افتخارات ما در سال جاری می باشد. واحد آموزش تابلو فرمان آرمان فراز در سال 1393به منظور ترویج فرهنگ ایمنی کار با سرمایه گذاری قابل توجه اقدام به تجهیز کارگاه کار در ارتفاع با همکاری مرکز پژوهش های فنی و حرفه ای نموده است. تمامي محصولات از زمان توليد به مدت يك سال در گارانتي شركت بوده ، هر گونه ايراد با ارائه گزارش فني پشتيباني در اسرع وقت رفع مي گردد . مديريت شركت تابلو فرمان آرمان فراز ، به لزوم ارائه خدمات و سرويس سريع ، اقدام به ايجاد نمایندگی های مجرب و مسئول در شهرستان ها نموده است به طوري كه ارائه سرويس در كمتر از 24 ساعت امكان پذير شده است . راه اندازی CRM یکی از افتخارات ما در سال جاری می باشد.

خدمات مونتاژ SMT تابلو فرمان آرمان فراز

- آسانسور هايي با درب هاي ساده ، نيمه اتوماتيك و تمام اتوماتيك سه فاز وDC
- سيستم هاي كنترل دور vvvf
(Open Loop, Close Loop, Servo , Gear Less )
- سيستم هايvvvf كنترل مكان (Direct Approach)
- بالابرهاي باري ( كششي )
- بالابرهاي هيدروليكي
- سيستم هاي دوبلکس تا 16طبقه
طراحي شده اند .
- سيستم هاي كاهش سيم کابین (Car Codec) و کاهش سیم طبقات (Hall Codec) برای ساختمان های بلند مرتبه (تا 32 طبقه) طراحی و اجرا می شوند.
تمامی تابلو فرمان های آسانسور AFP داراي قابليت هاي زير مي باشند :
- مانورهاي DOWN ، UP , FULL, Collective Selective Duplex
- سيستم فوق پيشرفته MPR ( محافظ موتور )
- مجهز به سيستم برق اضطراري اتوماتيك مجزا و On-Board
مطابقت با استاندارد EN-81
مطابقت با استاندارد CE

کلمات مرتبط با تابلو فرمان آسانسور آرمان فراز

تابلو فرمان آرمان فراز تابلوآرمانفراز تابلو آرمان فراز فروش تابلو آرمان فراز دفتر مرکزی تابلو آرمان فراز آدرس شرکت تابلو آرمان فراز تلفن شرکت آرمان فراز خدمات تابلو آرمان فراز سایت شرکت آرمان فراز تابلو گرلس آرمان فراز تابلو تلفیقی آرمان فراز سایت شرکت آرمان فراز لیست قیمت تابلو آرمان فراز کارخانه تابلو آرمان فراز تعمیر تابلو آسانسور آرمان فراز فروش تابلو آسانسور آرمان فراز خرید تابلو آسانسور آرمان فراز واردات تابلو آسانسور آرمان فراز آموزش نصب تابلو آسانسور آرمان فراز آموزش سیم کشی تابلو آسانسور آرمان فراز تعمیر کار تابلو آسانسور آرمان فراز رفع خرابی تابلو آسانسور آرمان فراز شرکت تابلو آسانسور آرمان فراز نمایندگی تابلو آسانسور آرمان فراز فروشگاه تابلو آسانسور آرمان فراز تحویل فوری تابلو آسانسور آرمان فراز کارخانه تابلو آسانسورآرمان فراز لیست قیمت تابلو آسانسور آرمان فراز فروش مستقیم تابلو آسانسور آرمان فراز جعبه ریویزیون تابلو آسانسور آرمان فراز تابلو هیدرولیک آسانسور آرمان فراز تابلو آسانسور تابلوآساتسور تابلواسانسور

.....

متن

.....

متن

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor