fupa slide

درباره محصولات فوپا FUPA

درباره شرکت فوپا

شرکت فوپا در سال 1988 تاسیس شد ، فعالیت خود را با صادرات قطعات آسانسور به کشورهای خاورمیانه و اروپا به عنوان اولین صادرکننده جدی در صنعت بالابر ترکیه آغاز کرد. این شرکت با توسعه و تولید قطعات جدید بالابر منحصر به فرد در سال 1994 ، ابعاد جدیدی را برای فعالیت های صادراتی خود ایجاد کرد. در سال 1995 با شروع توافق های نمایندگی با شرکت های تولید کننده پیشرو در اروپا ، درب فوپا فعالیت های بازاریابی خود را در ترکیه و سایر کشورها حتی بیشتر گسترش داد. توافقنامه های فعلی این شرکت با: آلبرتو ساسی / ایتالیا ، آلبرتو ساسی / اسپانیا ، Fermator / اسپانیا ، گوستاو گرگ / آلمان ، داوتویلر / سوئیس ، مونتفررو / ایتالیا ، دیناتچ / اسپانیا ، PFB / ایتالیا. بعداً با افزودن تأسیسات جدید در منطقه آزاد استانبول ، این شرکت حجم فعالیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. در سال 2002 ، این شرکت سرمایه گذاری های زیادی را در تسهیلات تولید و ماشین آلات رده بالا انجام داد. با منطقه گسترده خود ، درب فوپا شروع به تولید انبوه قطعات آسانسور کرده است. این شرکت با اخذ گواهینامه ISO و گواهینامه CE برای قفل درب در منازل Lift Door Manucatured ، انواع محصولات ، سهم بازار ، فعالیت های صادراتی خود را افزایش داده و به بازارهای جدید پراکند. شرکت هایی که در حال حاضر سبد محصولات تولیدی داخلی تولید می کنند شامل: درب اتوماتیک اتومبیل و درب کابین ، درب نیمه اتوماتیک ، قاب اتومبیل ، درب تاشو ، قفل درب آسانسور ، درب قفل آسانسور ، دکمه Landing و Push Car ، دکمه های کامیون بازنشسته ، سوییچ های کف و محدود ، مکانیکی و لوازم الکترونیکی. این شرکت از سال 2006 فعالیت خود را با تهیه بسته های کامل آسانسور با نام تجاری خود (Fupack) افزایش داد. درب فوپا علاوه بر تمام فعالیت های خود ، خدمات مشاوره ای را نیز برای پروژه های ویژه ارائه می دهد و پشتیبانی های مهندسی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

چشم انداز شرکت درب لولایی فوپا

برای ادامه جهانی بودن و یکی از شرکت های پیشرو در صنعت آسانسور که دائماً با نوآوری های جدید فن آوری در حال تحول است ، تولید کالاهایی با کیفیت که انتظارات مشتریان خود را برآورده می کند ، اطمینان از رضایت آنها با افزودن ارزش به مشتریان و کارمندان ، برای جامعه آن مفید است.

ماموریت شرکت درب لولایی فوپا

ساخت قطعات آسانسور و ارائه خدمات مطابق با استانداردهای جهانی با پیگیری دقیق تحولات فن آوری ارائه محصولات و خدمات مقرون به صرفه و با بالاترین کیفیت به مشتریان برای افزایش رقابت ما در رقابت جهانی برای دستیابی و حفظ بالاترین رضایت مشتری با برآورده کردن انتظارات مشتری و تهیه محصولات و خدمات ما در بهترین شرایط و زمان بندی.

اصول اخلاقی شرکت فوپا

قابلیت اطمینان و صداقت ما تجارت خود را به بهترین وجه انجام می دهیم و با اراده خدمت می کنیم. ما قولهای واضحی می دهیم و وعده هایمان را تحت هر شرایطی نگه می داریم. ما به طور مداوم خود و همکاران خود را بهبود می بخشیم. ما در تمام روابط خود صادق ، شفاف و سازگار هستیم ، بنابراین روابط طولانی مدت برقرار می کنیم. خلاقیت ما در مورد غیرممکن بودن یک کار بحث نمی کنیم ، درعوض رویکردهای جدیدی را توسعه می دهیم و ایده های جدید تولید می کنیم. برای شرایطی که راه حلهای استاندارد نمی توانند مشکل را حل کنند ، ما از دانش ، تجربه ، روابط و فناوری خود برای ایجاد راه حلهای مناسب استفاده می کنیم. برای سهولت در زندگی ، ما ابتکاری عمل می کنیم و برای عملی کردن ایده های جدید خود اقدام می کنیم. جهت گیری خدمات ما برای افزایش رضایت مشتری و کیفیت خدمات از کلیه کانال ها به راحتی قابل دسترسی هستیم. با استفاده از رویکرد مشتری محور ، خدمات خود را به موقع ارائه می دهیم. ما به طور مداوم خود را با تجربه به دست آمده از بازخورد مشتری خود توسعه می دهیم آگاهی زیست محیطی هدف ما به حداقل رساندن عوامل آلودگی محیط زیست در خدمات و عملکردهای خود است.

مدت زمان تحویل درب لولایی وارداتی فوپا

مدت زمان تحویل درب لولایی فوپا به روز میباشد

سابقه درب لولایی فوپای ترک درایران

سابقه درب لولایی فوپای ترک درایران به حدود 30 الی 40 سال میرسد

مشخصات فنی درب لولایی فوپا

استفاده از ورق فولادی 2 میلیمتر فابریک برای چهارچوب بالای درب و سردرب - استفاده از نبشی نمره 5 فابریک برای کلاف زیر درب - استفاده از ورق 1.5 میلیمتر فولادی برای لنگۀ دربها - استفاده از ورق 6 میلیمتر برای لولا با قابلیت رگلاژ به صورت عمودی - رنگ دربها الکترواستاتیک کرم میباشد- پودری - رنگ استاندارد، رنگ کرم بوده - استفاده از دستگاههای CNC برای تمام مراحل تولید

مزایا و معایب درب لولایی آسانسور فوپا

مزایای درب لولایی فوپا کیفیت بالای درب میباشد و معایب آن قیمت تمام شده بسیار بالای آن در ایران

...

....

...

فوپا دیکتاتور آسانسور فوپا قفل آسانسور فوپا مگنت دربازکن فوپا fupa فروش دیکتاتور آسانسور فوپا فروش قفل آسانسور فوپا فروش مگنت دربازکن فوپا شرکت آسانسور فوپا خرید دیکتاتور آسانسور فوپا خرید قفل آسانسور فوپا خرید مگنت دربازکن فوپا آسانسور فوپا قیمت دیکتاتور آسانسور فوپا قیمت قفل آسانسور فوپا قیمت مگنت دربازکن فوپا تولیدی فوپا تولید دیکتاتور آسانسور فوپا تولید قفل آسانسور فوپا تولید مگنت دربازکن فوپا سایت آسانسور فوپا قیمت دیکتاتور آسانسور فوپا قیمت قفل آسانسور فوپا قیمت مگنت دربازکن فوپا آدرس آسانسور فوپا شرکت دیکتاتور آسانسور فوپا شرکت قفل آسانسور فوپا شرکت مگنت دربازکن فوپا تلفن آسانسور فوپا سایت دیکتاتور آسانسور فوپا سایت قفل آسانسور فوپا سایت مگنت دربازکن فوپا شماره تماس آسانسور فوپا آدرس دیکتاتور آسانسور فوپا آدرس قفل آسانسور فوپا آدرس مگنت دربازکن فوپا کارخانه آسانسور فوپا شماره تماس دیکتاتور آسانسور فوپا شماره تماس قفل آسانسور فوپا شماره تماس مگنت دربازکن فوپا نمایندگی شرکت فوپا شماره دیکتاتور آسانسور فوپا شماره قفل آسانسور فوپا شماره مگنت دربازکن فوپا قطعات آسانسور فوپا تلفن دیکتاتور آسانسور فوپا تلفن قفل آسانسور فوپا تلفن مگنت دربازکن فوپا تولید قطعات آسانسور فوپا کارخانه دیکتاتور آسانسور فوپا کارخانه قفل آسانسور فوپا کارخانه مگنت دربازکن فوپا شرکت قطعات آسانسور فوپا فروشگاه دیکتاتور آسانسور فوپا فروشگاه قفل آسانسور فوپا فروشگاه مگنت دربازکن فوپا واردات دیکتاتور آسانسور فوپا واردات قفل آسانسور فوپا واردات مگنت دربازکن فوپا فروش عمده دیکتاتور آسانسور فوپا فروش عمده قفل آسانسور فوپا فروش عمده مگنت دربازکن فوپا نمایندگی دیکتاتور آسانسور فوپا نمایندگی قفل آسانسور فوپا نمایندگی مگنت دربازکن فوپا نماینده فروش دیکتاتور آسانسور فوپا نماینده فروش قفل آسانسور فوپا نماینده فروش مگنت دربازکن فوپا

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor