dinacell slide

درباره محصولات دایناسل dinacell

درباره محصولات دایناسل dinacell

از سال 1994 Dinacell Electrónica چندین پروژه در زمینه اورلود با کاربردهای مختلف در بخشهای مختلف صنعتی از قبیل جرثقیل ، صنعت خودرو ، توزین و انتقال کار صنعتی ، سیلو و آسانسور توسعه داده است. مفهوم کار ما شامل کل فرآیند یک سیستم توزین بار ، از جمله طراحی و ساخت سلولهای بار و همچنین دستگاههای الکترونیکی مانند نمایشگرها و کنترلرها است. این شرکت ، واقع در مادرید (اسپانیا) ، در حال حاضر توزیع گسترده ای در سراسر جهان دارد که محصولات با کیفیت خود را با قیمت های بسیار رقابتی و خدمات ویژه مشتریان به چندین کشور در سراسر جهان ارائه می دهد. Dinacell به افراد واجد شرایط و شایسته ای متکی است که در حدود 20 سال با تجربه بزرگ خود مشارکت می کنند تا به پیشرفت و توسعه این شرکت ادامه دهند تا آن را به بالاترین سطح برساند. اخیراً این تولیدکننده دستگاه توزین با هدف ارتقاء کیفیت محصولات با ایجاد تاسیسات مدرن مطابق با الزامات ESD و همچنین کارمندان واجد شرایطی که مطابق با استانداردهای IPC کار می کنند ، بوده است. این امکان کنترل کیفیت بالاتر در هر مرحله از فرآیند تولید را می دهد. در طی این سالها ، این شرکت با توجه به کیفیت خوب محصولات و خدمات پس از فروش مؤثر و مبتنی بر توجه شخصی مشتریان ، اعتماد به نفس مشتریان خود را به دست آورده است.

...

دایناسل اورلود سیم بکسلی دایناسل اورلود دایناسل dinacell فروش اورلود سیم بکسلی دایناسل فروش اورلود دایناسل شرکت آسانسور دایناسل خرید اورلود سیم بکسلی دایناسل خرید اورلود دایناسل آسانسور دایناسل قیمت اورلود سیم بکسلی دایناسل قیمت اورلود دایناسل تولیدی دایناسل تولید اورلود سیم بکسلی دایناسل تولید اورلود دایناسل سایت آسانسور دایناسل قیمت اورلود سیم بکسلی دایناسل قیمت اورلود دایناسل آدرس آسانسور دایناسل شرکت اورلود سیم بکسلی دایناسل شرکت اورلود دایناسل تلفن آسانسور دایناسل سایت اورلود سیم بکسلی دایناسل سایت اورلود دایناسل شماره تماس آسانسور دایناسل آدرس اورلود سیم بکسلی دایناسل آدرس اورلود دایناسل کارخانه آسانسور دایناسل شماره تماس اورلود سیم بکسلی دایناسل شماره تماس اورلود دایناسل نمایندگی شرکت دایناسل شماره اورلود سیم بکسلی دایناسل شماره اورلود دایناسل قطعات آسانسور دایناسل تلفن اورلود سیم بکسلی دایناسل تلفن اورلود دایناسل تولید قطعات آسانسور دایناسل کارخانه اورلود سیم بکسلی دایناسل کارخانه اورلود دایناسل شرکت قطعات آسانسور دایناسل فروشگاه اورلود سیم بکسلی دایناسل فروشگاه اورلود دایناسل واردات اورلود سیم بکسلی دایناسل واردات اورلود دایناسل فروش عمده اورلود سیم بکسلی دایناسل فروش عمده اورلود دایناسل نمایندگی اورلود سیم بکسلی دایناسل نمایندگی اورلود دایناسل نماینده فروش اورلود سیم بکسلی دایناسل نماینده فروش اورلود دایناسل

...

متن ...

...

متن ...

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor