slide behran

درباره محصولات شرکت بهران

درباره موتور آسانسور بهران

گروه صـنعتی بـــهران نتیجــه بیـش از دو دهــه تلاش و کوشـش جمعــی از مــــدیران و مــتخصصان ایرانی است . این مــجموعه در طول فعالیت صنعتی خود نقش پررنگی را در پیشرفت و گسترش صنعت آســـانسور و پله برقی در ایران ایفا کرده است . تلاش های صـــورت گرفته از سوی گروه صنعتی بهران آنچنان تاثیرگذار بوده که بسیاری از مــراکز آکادمیک ، سـازمان هایی همچــون استاندارد ، شــرکت های خارجی و داخلی ، از بهـــران به عنوان افتخاری ملی برای ایران یاد می کنند . موتورگیربکـس های بهـران بهتـرین موتورگیربکس های تولید شده از نـوع ایرانی است ." این واقعیت نظر بیش از 90 درصد مشتریان بهران است و برآن تاکید دارند . موتور گیربکس های بهران که نتیجه بررسی دهها موتور گیربکس خارجی است ، نشان توانایی این مجموعه در تولید محصولاتی است که تا دیروز حتی فکر ساخت آنها بسیار دشوار به نظر می رسید ، اما بهران این مهم را با موفقیت به سرانجام رسانید و موتور گیربکس هایی تولید کرد که امروز محبوبیت آن زبان زد همگان است . امروز موتور گیربکس های بهران در کنار سایر محصولات این گروه صنعتی به افتخاری ایرانی در بازارهای منطقه ای و جهانی تبدیل شده است. دنده برنجی و مارپیچ موتور گیربکس های بهران به دلیل بهره مندی از کیفیت بسیاربــالا ، تــوان تحمــل فــشارهای محــوری شــدید را دارا می باشند . میزان صــدای ایــن موتور گیربکس ها کمتر از 60 دسی بل است و سطح لرزش افقی موتور گــیربکس های بهران کاملا با استانداردهایIEC34-14 وIEC2-23 اروپا مطابقت دارد.

تکنولوژی تولید موتور گیربکس های آسانسور بهران

شرکت آسانسور و پله برقی با تولید بیش از 85 نوع محصول مختلف و با تاکید بر اصل رضایت مشتری توانسته گام مهمی در جهت ارائه کالای باکیفیت ایرانی بردارد. (لیستی از محصولات تولیدی شرکت بهران در ادامه آمده است). از جمله تولیدات این شرکت می توان به موتورگیربکس اشاره کرد که در 8 نوع مختلف و در دو ظرفیت 6 و 8 نفره تولید می شوند. لازمه تولید هر یک از محصولات، مدل سازی اولیه آن ها در نرم افزارهایی از جمله آباکوس و کتیا است که این امر به متخصصان این شرکت امکان تشخیص نقاط قوت و ضعف هر کدام از محصولات و اصلاح نقاط ضعف آن ها را قبل از تولید انبوه میسر می سازد. متخصصین شرکت بهران با درنظرگرفتن ضریب اطمینانی بیشتر از 4، در تلاش هستند تا تمامی قطعات تولیدی بهران دارای استانداردهای لازم باشند. با توجه به اینکه ریخته گری در ایران به روش سنتی انجام می شود، کیفیت محصولات تولید شده ممکن است با هم متفاوت باشد چرا که هیچ کنترلی در ریختن آلیاژهای مختلف در کوره وجود ندارد. شرکت بهران با استفاده از کوره های القایی تمامی محصولات را در انواع مختلف با ترکیب چدن، آلومینیوم، مس، قلع و برنز تولید می کند. بخش ریخته گری شرکت بهران با دارا بودن کوره های 2.5 تنی و قابلیت تولید 2.5 تن مواد مذاب در هر ساعت، دارای توان تولید 20 تن در روز می باشد. برج تست بهران با ارتفاعی بالغ بر 45 متر دارای 2 چاه جهت تست محصولات و پکیج آسانسور بهران است که قابلیت تست تا ظرفیت 1000 کیلوگرم و سرعت 2.5 متر بر ثانیه را دارا است. قابل ذکر است شرکت آسانسور و پله برقی بهران جز اولین شرکت های تولیدی آسانسور و پله برقی در ایران است که دارای برج تست می باشد.

موتور گیربکس آسانسور بهران

در کارخانه بهران 8 نوع موتور در سرعت و ظرفیت های مختلف به صورت VVVF و AC2 تولید می شوند.

"موتورگیربکـس های بهـران بهتـرین موتورگیربکس های تولید شده از نـوع ایرانی است ." این واقعیت نظر بیش از 90 درصد مشتریان بهران است و برآن تاکید دارند . موتور گیربکس های بهران که نتیجه بررسی دهها موتور گیربکس خارجی است ، نشان توانایی این مجموعه در تولید محصولاتی است که تا دیروز حتی فکر ساخت آنها بسیار دشوار به نظر می رسید ، اما بهران این مهم را با موفقیت به سرانجام رسانید و موتور گیربکس هایی تولید کرد که امروز محبوبیت آن زبان زد همگان است . امروز موتور گیربکس های بهران در کنار سایر محصولات این گروه صنعتی به افتخاری ایرانی در بازارهای منطقه ای و جهانی تبدیل شده است.

دنده برنجی و مارپیچ موتور گیربکس های بهران به دلیل بهره مندی از کیفیت بسیاربــالا ، تــوان تحمــل فــشارهای محــوری شــدید را دارا می باشند . میزان صــدای ایــن موتور گیربکس ها کمتر از 60 دسی بل است و سطح لرزش افقی موتور گــیربکس های بهران کاملا با استانداردهایIEC34-14 وIEC2-23 اروپا مطابقت دارد.

گاورنرهای آسانسور بهران

گاورنر : بهران تنها سازنده ای است که گاورنرها را با دقت های بالا تست می کند و برای هر گاورنر برگه گزارش همراه با آن به مشتری ارائه می دهد بهران تنها سازنده ای است که گاورنرها را با دقت های بالا تست می کند و برای هر گاورنر برگه گزارش همراه با آن به مشتری ارائه می دهد.

گاورنرهای بهران بصورت تک جهته و دوجهته، در سایزهای 25 و 30 سانتی متری و در سرعت های 0.5 تا 2.5 متر بر ثانیه تولید می شوند. ویژگی های گاورنرهای بهران : دارای میکروسوئیچ عملکرد انجام تست عملکرد به وسیله PLCو انکودر با دقت بالا و ارائه گزارش طراحی فلکه در قطرهای 25 و 30 سانت دارای نشان استاندارد ملی ایران مهندسی معکوس شده گاورنرهای PFBایتالیا عدم سایش قرقره به صورت مستقیم بر روی چدن که باعث افزایش طول عمر و حساسیت بالا در عملکرد می شود دارای شیار تست تک جهته و دوجهته

تکنولوژی تولید گاورنرهای بهران : گاورنرهای بهران مهندسی معکوس شده گاورنرهای PFBایتالیا می باشند که در این طراحی به دلیل عدم سایش قرقره به صورت مستقیم بر روی چدن طول عمر آن ها افزایش یافته و از حساسیت بالایی برخوردارند. همچنین انجام تست عملکرد به وسیله PLCو انکودر باعث می شود تا از عملکرد درست آن ها قبل از ارائه به مشتریان اطمینان حاصل شود. علاوه بر موارد فوق تمام گاورنرهای بهران دارای استاندارد ملی ایران می باشند.

قلاب بکسل آسانسور بهران

قلاب بکسل : قلاب بکسل های بهران با طراحی منحصر به فرد در مدل های مختلف و تماما از فولاد فورج شده است که از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.

قلاب بکسل های بهران در طرح های مختلف و بصورت منحصر به فرد تولید می شوند. این محصول از نظر استحکام، ظرافت و نوع عملکرد، پراستقبال ترین محصول در بین محصولات مشابه خود به شمار می رود. قلاب بکسل های بهران کاملا ً از جنس فولاد فورج بوده و در ساخت آن ها، چدن بکار برده نشده است که این امر به علت شکنندگی چدن در زمان سقوط آسانسور می باشد. در حالیکه فولاد از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد. قلاب بکسل : طراحی فنرهای خاص جهت افزایش طول عمر استفاده از فولاد فورج به جای چدن طراحی اختصاصی شرکت بهران که ازنظر استحکام، ظرافت و نوع عملکرد بی نظیرند تکنولوژی تولید قلاب بکسل بهران : در قلاب بکسل های بهران جهت ایجاد رزوه در میله های اصلی، از روش Roll Formingاستفاده می شود که همین امر استحکام این قطعات را نسبت به سیستم تراشکاری سه برابر افزایش می دهد. در نهایت جهت حصول اطمینان از کیفیت محصول نهایی، بر روی قلاب بکسل های تولید شده از روش تست کشش استفاده می شود

دیگر محصولات آسانسور بهران

درب : درب های بهران در مدلهای تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و لولایی در سایزهای 70، 80، 90، 100 و 110 با کیفیت اروپا و یک سوم قیمت آن ها در ایران به مشتریان ارائه شود.

قفل درب : قفل های درب بهران دارای استاندارد ملی می باشند زیرا نه تنها تماما از آلومینیوم درجه یک ساخته شده بلکه تمامی قطعات قفل آزمون 200 هزار ضرب یعنی 2 برابر میزان استاندارد را پاس می کنند.

فلکه هرزگرد : فلکه های هرزگرد بهران در قطرهای ۲۴۰ الی ۵۲۰ میلی متر تولید میگردد و همچنین سایر سایزهای سفارشی در حداقل زمان ممکن قابل تولید می باشند

دیگر محصولات بهران : ضربه گیر پلی اورتان بهران، روغندان بهران، وزنه های تعادل بهران ، زنجیر جبران بهران، براکت های ریل بهران، پشت بند ریل بهران ، پایه موتور گیربکس بهران، سوئیچ ایمنی بهران، فتوسل پرده ایی بهران، بست های تراول کابل بهران و .... از دیگر محصولات تولیدی در شرکت آسانسور و پله برقی بهران هستند.

ضربه گیر پلی اورتان بهران : بافرهای بهران از نوع پلی اورتان تولید می شوند که همین امر باعث تحمل این ضربه گیرها تا ظرفیت 1500 کیلوگرم و سرعت 1 متر بر ثانیه می شوند.

روغندان بهران : روغندان های بهران قابل نصب بر روی انواع ریل ها می باشند. همچنین طراحی خاص و کیفیت بالای این محصول، موجب تسهیل کار روغنکاری می شود.

پایه های موتورهای گیربکس بهران : برای انواع موتورهای گیربکس قابل استفاده می باشند. این محصول در برابر بار استاتیکی و دینامیکی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

قفل درب آسانسور بهران

قـــفل درب از اجزای مهم در ایمنی آســانسور است. این اهمـیت و در کنار آن فقدان قــفل های با کیفیت در بازار ایران مــــــتخصصان مجموعه بهران را بر آن داشت تا با تلاش بی وقفه مـــــحصولی تولید کنند که ایمنی تضمین شده ای را به کاربران هدیه دهد. این تلاش در نـهـــــایت قفل درب لولائی بــــهــران مــدلBL-508X را به بازار ایران ارائه کرد. این مـحصول دارای علامـــت اســــتاندارد ایران وCE اروپا است. کیفـــیت استثنایی و طراحی بی نظیرBL-508X را از سایر مـــــحصولات مشابه در بازار متمایز کرده است. تسـت 200 هـــزار ضـــربه ای کــه دو برابـر میـــزان اسـتاندارد بین المــــللی است نشـان دهنــده کیفیت بالای این مـحصول است

فلکه های هرزگرد آسانسور بهران

در ساخت فلکه های هرزگرد بهران از چدن با ترکیب آلیاژهای مخصوص جهت استحکام و تحمل بار زیاد محصول استفاده می شود. همچنین از دو بلبرینگ از نوع Bearing Deep Groove Ball جهت افزایش طول عمر و راندمان بالا استفاده شده که قابلیت افزایش تا سه بلبرینگ را نیز دارا می باشد. ساخته شده از چدن با ترکیب آلیاژهای مخصوص جهت استحکام و تحمل بار دارای دو بلبرینگ از نوع Deep Groove Ball Bearing به جهت افزایش طول عمر و راندمان بالا قابلیت افزایش تعداد بلبرینگ ها به 3 عدد قابلیت طراحی در انواع سایزها استفاده از بلبرنگ خارجی قابلیت طراحی در انواع تعداد شیار

کلمات مرتبط با موتور گیربکس آسانسور بهران

موتور بهران Elevator motors behran بهران تعمیر موتور بهران فروش موتور بهران خرید موتور بهران واردات موتور بهران نمایندگی رسمی موتور بهران نمایندگی موتور بهران فروشگاه موتور بهران قیمت موتور واردات موتور بهران تعمیر موتور بهران قیمت موتور بهران خدمات پس از فروش بهران فروش موتور بهران نمایندگی رسمی بهران خرید موتور بهران عیب یابی موتور بهران نمایندگی انحصاری موتور بهران نمایندگی بهران موتورآسانسوربهران موتوربهران موتور آسانسور موتورآسانسور موتوراسانسور بهران

سایر محصولات آسانسور بهران

ضربه گیر پلی اورتان ، روغندان ، وزنه های تعادل ، زنجیر جبران ، براکت های ریل ، پشت بند ریل ، پایه موتور گیربکس ، سوئیچ ایمنی ، فتوسل پرده ایی ، بست های تراول کابل و .... از دیگر محصولات تولیدی در شرکت آسانسور و پله برقی بهران هستند.

- بافرهای بهران از نوع پلی اورتان تولید می شوند که همین امر باعث تحمل این ضربه گیرها تا ظرفیت 1500 کیلوگرم و سرعت 1 متر بر ثانیه می شوند.

- روغندان های بهران قابل نصب بر روی انواع ریل ها می باشند. همچنین طراحی خاص و کیفیت بالای این محصول، موجب تسهیل کار روغنکاری می شود.

...

آسانسور بهران قیمت روغندان آسانسور بهران قیمت زنجیر جبران آسانسور بهران قیمت قفل درب آسانسور بهران قیمت قلاب بکسل آسانسور بهران قیمت گاورنرهای آسانسور بهران تولیدی بهران تولید روغندان آسانسور بهران تولید زنجیر جبران آسانسور بهران تولید قفل درب آسانسور بهران تولید قلاب بکسل آسانسور بهران تولید گاورنرهای آسانسور بهران سایت آسانسور بهران قیمت روغندان آسانسور بهران قیمت زنجیر جبران آسانسور بهران قیمت قفل درب آسانسور بهران قیمت قلاب بکسل آسانسور بهران قیمت گاورنرهای آسانسور بهران آدرس آسانسور بهران شرکت روغندان آسانسور بهران شرکت زنجیر جبران آسانسور بهران شرکت قفل درب آسانسور بهران شرکت قلاب بکسل آسانسور بهران شرکت گاورنرهای آسانسور بهران تلفن آسانسور بهران سایت روغندان آسانسور بهران سایت زنجیر جبران آسانسور بهران سایت قفل درب آسانسور بهران سایت قلاب بکسل آسانسور بهران سایت گاورنرهای آسانسور بهران شماره تماس آسانسور بهران آدرس روغندان آسانسور بهران آدرس زنجیر جبران آسانسور بهران آدرس قفل درب آسانسور بهران آدرس قلاب بکسل آسانسور بهران آدرس گاورنرهای آسانسور بهران کارخانه آسانسور بهران شماره تماس روغندان آسانسور بهران شماره تماس زنجیر جبران آسانسور بهران شماره تماس قفل درب آسانسور بهران شماره تماس قلاب بکسل آسانسور بهران شماره تماس گاورنرهای آسانسور بهران نمایندگی شرکت بهران شماره روغندان آسانسور بهران شماره زنجیر جبران آسانسور بهران شماره قفل درب آسانسور بهران شماره قلاب بکسل آسانسور بهران شماره گاورنرهای آسانسور بهران قطعات آسانسور بهران تلفن روغندان آسانسور بهران تلفن زنجیر جبران آسانسور بهران تلفن قفل درب آسانسور بهران تلفن قلاب بکسل آسانسور بهران تلفن گاورنرهای آسانسور بهران تولید قطعات آسانسور بهران کارخانه روغندان آسانسور بهران کارخانه زنجیر جبران آسانسور بهران کارخانه قفل درب آسانسور بهران کارخانه قلاب بکسل آسانسور بهران کارخانه گاورنرهای آسانسور بهران شرکت قطعات آسانسور بهران فروشگاه روغندان آسانسور بهران فروشگاه زنجیر جبران آسانسور بهران فروشگاه قفل درب آسانسور بهران فروشگاه قلاب بکسل آسانسور بهران فروشگاه گاورنرهای آسانسور بهران واردات روغندان آسانسور بهران واردات زنجیر جبران آسانسور بهران واردات قفل درب آسانسور بهران واردات قلاب بکسل آسانسور بهران واردات گاورنرهای آسانسور بهران فروش عمده روغندان آسانسور بهران فروش عمده زنجیر جبران آسانسور بهران فروش عمده قفل درب آسانسور بهران فروش عمده قلاب بکسل آسانسور بهران فروش عمده گاورنرهای آسانسور بهران نمایندگی روغندان آسانسور بهران نمایندگی زنجیر جبران آسانسور بهران نمایندگی قفل درب آسانسور بهران نمایندگی قلاب بکسل آسانسور بهران نمایندگی گاورنرهای آسانسور بهران نماینده فروش روغندان آسانسور بهران نماینده فروش زنجیر جبران آسانسور بهران نماینده فروش قفل درب آسانسور بهران نماینده فروش قلاب بکسل آسانسور بهران نماینده فروش گاورنرهای آسانسور بهران

تولید، واردات و تعمیر قطعات آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است.

تماس با ما

  • آدرس : تهران
  • تلفن : 6-5-14 84 91 88 021
  • تلفن : 76-74 29 12 66 021
  • همراه : 05 79 577 0930

© 1398 - تمامی حقوق این وب سایت مربوط به وب سایت آسانسور سمان می باشد. | Designed by Mr.ebrahimpoor